Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Direktor Direkcije informatičke tehnologije i digitalne transformacije (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • OTP Leasing d.d.

OTP Leasing je snažna, moderna, uspješna kompanija koja pruža zadovoljavajuća financijska rješenja za svoje klijente i partnere, također tvrtka koja je otvorena za promjene i inovacije u poslovnim procesima. Usmjerenost prema klijentima i rezultatima, timski rad te stručnost i znanje temelji su dosadašnjeg i budućeg razvoja.

Želite li biti dio ove uspješne priče javite nam se!

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • vođenje i koordinacija projekata i procesa digitalne transformacije poslovanja
  • poboljšanje postojeće digitalne infrastrukture za veću učinkovitost
  • uvođenje novih tehnologija kao podrška razvoju proizvoda i usluga, te razvoju digitalnih kanala prodaje
  • praćenje aktualnih tehnoloških i metodoloških trendova i dobrih praksi u području procesa i projekata
  • izrađuje strateški i operativni plan rada, te se brine da osigura internu regulativu i druge opće akte iz svog djelokruga
  • organizira, nadzire i upravlja timovima, te se brine za njihov kontinuirani rast i razvoj
  • osigurava neprekinutost poslovanja
  • predlaže i provodi mjere za unaprjeđenje organizacije i rada Direkcije
  • predlaže i koordinira suradnju s drugim organizacijskim jedinicama u organizaciji i u OTP Grupi, poslovnim partnerima i drugim subjektima na poslovima iz djelokruga
  • obavlja ostale aktivnosti potrebne za učinkovito funkcioniranje Direkcije

Uvjeti / vještine radnog mjesta:

  • VSS, VŠS računarstvo, elektrotehnika, IT
  • radno iskustvo od najmanje 8 godina
  • dobro razumijevanje računalne tehnologije, agilnih metodologija razvoja i upravljanja projektima
  • kreativno povezivanje potreba tržišta, korisnika, tehnologije i poslovnih ciljeva
  • izvrsne organizacijske i upravljačke vještine
  • visoku razinu motivacije i volje za učenjem
  • orijentiranost na krajnje korisnike i rezultat
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Što vam mi nudimo:

  • fleksibilno radno vrijeme
  • mogućnost rada od kuće
  • odlasci na edukacije i konferencije
  • rad na zanimljivim projektima
  • poticanje rada u timu i timskog duha
  • njegovanje korporativne kulture

Ako se prepoznajete u navedenim uvjetima, pozivamo Vas da svoje ponude upotpunjene životopisom, dostavite do 21.01.2022. putem linka za prijavu.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Electrical Engineering iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).