Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Radnik u proizvodnji ALU i PVC stolarije (m/ž)

Hrvatski Leskovac

Application deadline:

  • Winplast d.o.o

WINPLAST d.o.o. je renomirana tvrtka sa dugogodišnjim iskustvom u proizvodnji i montaži proizvoda od plastike i aluminija za građevinarstvo.

Job description

Zbog povećanog opsega posla u potrazi smo za odgovornom i motiviranom osobom za radno mjesto radnika u proizvodnji PVC i ALU stolarije da se pridruži našem timu.

Opis posla:
- rad na različitim pozicijama u sklopu proizvodnje prema potrebama poslodavca (rezanje profila, obrada, sastavljanje, ostakljivanje, okivanje, pakiranje, sortiranje, skladištenje, utovar viličarom i sl.)
- rad u proizvodnji, terenski rad-montaža na građevinskim projektima u Zagrebu i po potrebi diljem Hrvatske
- upravljanje mehanizacijom (povisne platforme)
- rad u timovima i samostalno
- ispunjavanje zadanih planova i rokova montaže
- održavanje visoke razine sigurnosti na radu i standarda rada
- repetitivni pokreti

Requirements

- radno iskustvo 3 (tri) godine u radu sa PVC i ALU stolarijom; rad na fasadama, sa bravarijom i stolarijom može biti prednost
- fleksibilnost i spremnost na izvršavanje radnih zadataka
- spremnost na fizički rad te rad na visini
- odgovornost i preciznost
- organiziranost i sklonost timskom radu
- želja za učenjem i razvojem

Professional qualification:

Low skilled, Semi Qualified, Skilled, High school, Bachelor's degree

Years of work experience:

3

Driving category:

B

What we offer

- rad u renomiranoj tvrtki u timu stručnjaka u području proizvodnje i montaže
- vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme sa mogućnošću stalnog zaposlenja
- plaćeni kolektivni godišnji odmor
- mogućnost razvoja i napredovanja
- poslodavac nudi mogućnost organiziranog zajedničkog smještaja za radnike, prema dogovoru

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete da svoje životopise na hrvatskom jeziku pošalju putem linka za prijavu.

Odabrane kandidate, koji udovoljavaju uvjetima natječaja, kontaktirat ćemo u najkraćem roku te uključiti u daljnji krug selekcijskog procesa.

Job type:

Temporary

Notice:

We support the employment of foreign workers

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Crafts and Manufacturing iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).