Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Vozač (m/ž)

Zaprešić

Application deadline:

  • Pekara Dubravica d.o.o.
Mi u Dubravici smo već 60 godina odani svježini. Ne samo svježini tek pečenih i pripremljenih delicija, već i usvajanju najsvježijih pekarskih trendova.

Ako i ti voliš sudjelovati u pripremi i prodaji pekarskih proizvoda te svakodnevno uveseljavati kupce, pridruži nam se i nauči sve o tajni savršenog kruha ili croissanta.

Zamijesili smo ti ponudu za dobar posao, javi se u Dubravicu za recept!
Vozač (m/ž)

Mjesto rada:

  • suvremeni pekarski pogon u Zaprešiću te dostava na području Zagreba, Zagrebačke županije i Krapinsko-zagorske županije

Opis posla:

  • utovar i istovar robe
  • dostava robe do naših poslovnica i veleprodajnih partnera
  • briga o preuzetoj robi i popratnoj dokumentaciji
  • odgovoran pristup i briga za zaduženu opremu i vozila

Uvjeti:

  • KV/SSS vozač motornog vozila
  • poželjno radno iskustvo od barem 1 godine na istim ili sličnim poslovima
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije, C kategorija ima prednost

Nudimo:

  • poticajna radna okolina s atraktivnim primanjima
  • dodatno plaćen noćni rad, te rad nedjeljom i blagdanima
  • mogućnost napredovanja i povećanja primanja ovisno o trudu i ambicijama
  • dodatni benefiti: božićnica, uskrsnica, regres, jubilarne nagrade i dar za djecu

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Traffic, Transport and Maritime iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).