Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Dizajner rješenja za inženjering (ž/m)

Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Dubrovnik, Pula

Application deadline:

  • Ericsson Nikola Tesla Servisi

Ericsson Nikola Tesla Servisi d.o.o. traže osobe za poziciju:

Ericsson Nikola Tesla Servisi d.o.o. dio je Ericsson Nikola Tesla Grupe, a naša temeljna djelatnost je pružanje usluga vezanih uz izgradnju i održavanje telekomunikacijske mrežne infrastrukture. Naša je prednost spoj lokalnih kompetencija s globalnim iskustvom, a u sklopu strategije našeg rasta zadovoljstvo nam je objaviti da zapošljavamo nove stručnjake u Zagrebu, Splitu, Rijeci, Osijeku, Dubrovniku te Puli.

Opis posla:

Posao obuhvaća obilazak terena i obradu podataka prikupljenih na terenu, analizu postojeće dokumentacije, baza podataka te izrada projektne dokumentacije sukladno zakonskoj regulativi i internim propisima, kao i ishođenje potrebnih dozvola i suglasnosti.

Mjesto rada:

Uvjeti:

  • magistar, diplomirani inženjer ili inženjer elektrotehnike (smjer Informacijska i komunikacijska tehnologija ili Elektrotehnika i informacijska tehnologija) ili magistar, diplomirani inženjer ili inženjer građevine
  • sklonost timskom radu
  • hrvatsko državljanstvo ili radna dozvola za RH

Potrebna znanja i vještine:

  • iskustvo u izradi projektne dokumentacije iz područja građevine i/ili područja elektroničkih komunikacija, izradi projekata ugradnje opreme elektroničkih komunikacija, izradi projekata elektroinstalacije i uzemljenja objekata
  • poznavanje MS Office paketa i CAD-a
  • angažirana, samostalna i fleksibilna osoba
  • vozačka dozvola B kategorije
  • spremnost na putovanja
  • spremnost na kontinuirano učenje i razvoj
  • dobro poznavanje engleskog jezika

Prednost:

  • položen stručni ispit za obavljanje poslova u graditeljstvu u skladu sa Zakonom o prostornom uređenju i gradnji
  • član Hrvatske komore inženjera
  • iskustvo na poslovima projektiranja
  • sposobnost rada i obrade velike količine informacija
  • predanost poslu, usmjerenost na postizanje rezultata, sposobnost određivanja prioriteta

Što nudimo:

  • priliku za rad u okruženju u kojem možete razvijati karijeru
  • godišnje nagrade u skladu s poslovnim uspjehom kompanije i pojedinačnim doprinosom
  • regres za godišnji odmor
  • mjesečni dodatak za prehranu
  • redovite sistematske preglede
  • pokrivene troškove javnog prijevoza

Usredotočeni smo na razvoj novih poslovnih modela, stjecanja znanja i stručnost naših zaposlenika. Ako posjedujete navedena znanja i vještine te želite postati član našeg tima, pošaljite nam svoju prijavu koja će sadržavati motivacijsko pismo i životopis.

Samo oni kandidati koji uđu u drugi krug selekcijskog procesa na temelju prijave bit će kontaktirani.

Informacije o zaštiti Vaših osobnih podataka možete pročitati na sljedećem linku:
Obavijest o informacijama vezanim uz obradu Vaših osobnih podataka

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Electrical Engineering iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).