Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Kotlovođa strojar ATK (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • ZVIJEZDA plus društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge

Zvijezda plus d.o.o. najveći je proizvođač jestivih ulja i jedini proizvođač margarina, biljnih masti, majoneze i delikatesnih proizvoda na bazi majoneze u Hrvatskoj. Vrijednosti koje već više od 100 godina odlikuju Zvijezda proizvode jesu izvornost, izvrsnost i prepoznatljivost. Pridružite se našem timu na poziciji:

- Zagreb -

Opis poslova:

  • Rukuje parnim kotlovima i pomoćnim kotlovskim uređajima prema propisu za rukovanje parnim kotlovima i posudama pod tlakom
  • Kontinuirano tijekom radne smjene prati rad kotlova i pomoćnih uređaja, mjernih i sigurnosnih instrumenata, te usklađuje njihov rad s radom pogona u svrhu racionalnog korištenja goriva, vode i ostalog pomoćnog materijala
  • Uključuje i isključuje iz rada pumpe u pumpnoj stanici za vodu prema potrebi pogona
  • U suradnji s poslovođom kotlovnice odlučuje o pravovremenom otklanjanju kvarova na postrojenju na siguran način
  • Učestvuje u remontu i na popravcima kotlova i uređaja
  • Očitava mjerne i pokazne instrumente i evidentira podatke o proizvedenim i utrošenim energentima (para, voda, plin)
  • Prati i nadzire rad pomoćnika i daje im potrebna uputstva
  • Brine se o redovitoj snabdjevenosti kotlovnice gorivom, vodom i ostalim potrebnim pomoćnim materijalom
  • Koordinira rad kotlovnice sa svim proizvodnim pogonima
  • Odgovoran je za poštivanje poslovnika informacijske sigurnosti Zvijezde plus d.o.o.

Uvjeti:

  • Stručna sprema: VKV/KV strojarska ili elektro (automatika), položen ispit za strojara parnih kotlova ATK- a
  • Radno iskustvo: 5 godina u struci, od čega min. 4 godine na poslovima vođenja kotlovskog postrojenia
  • Probni rad: 6 mjeseci

Nudimo:

  • Mogućnost rada u tvornici s dugom tradicijom
  • Ugovor o radu na određeno vrijeme s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja
  • Rad na puno radno vrijeme
  • Rast plaće proporcionalno ostvarenim rezultatima

Ako ste zainteresirani i imate potrebne uvjete, dostavite svoju molbu i životopis najkasnije do 13.08.2022. putem linka za prijavu.

ZVIJEZDA. ŽIVOT S OKUSOM.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Mechanical Engineering and Naval Architecture iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).