Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Prodavač - blagajnik (m/ž)

Velika Gorica

Application deadline:

  • Studenac d.o.o.

Trgovački maloprodajni lanac Studenac kao kompanija posluje od 1991. godine. Kasnih 90-ih proširio je poslovanje otvaranjem veleprodajnog skladišta u Dućama i nekoliko maloprodajnih trgovina u Omišu. Na današnji Studenac, trgovinu-susjed koja pogodnostima za kupce dosljedno prati svjetske trendove, najviše je utjecala 2018. kada počinje transformacija poslovanja popraćena akvizicijama i organskim rastom. Preuzimanjem Istarskih supermarketa i Sonika 2019. lanac jača svoju poziciju i posluje duž cijele jadranske obale. Status utvrđuje 2021. preuzimanjem lanca Bure Trgovina, a važan poslovni iskorak iste godine čini otvaranjem prvih prodavaonica u Zagrebu. Dodatno, u 2022. Studenac preuzima Pemo, Kordun, Duravit i lanac Lonia te je sada prisutan u 16 županija i Zagrebu. Studenac trenutačno zapošljava više od 5500 djelatnika, ima više od 1000 prodavaonica te je među vodećim maloprodajnim lancima u Hrvatskoj.

MJESTO RADA: Velika Gorica

Opis posla:

  • izlaganje robe te briga o rokovima, cjenovnom označavanju i popunjenosti odjela
  • pružanje izvrsne usluge našim kupcima na svježim odjelima
  • rad na blagajni
  • kontrola kvalitete i svježine proizvoda te roka trajanja robe
  • održavanje urednosti prodajnog mjesta

Od Vas očekujemo:

  • razina obrazovanja SSS
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • komunikativnost i sklonost timskom radu
  • urednost, pouzdanost te predanost poslu
  • radno iskustvo u trgovini je prednost

Nudimo Vam:

  • stabilna primanja s plaćenim putnim troškovima
  • dinamičan rad u stabilnoj rastućoj kompaniji te mogućnost profesionalnog razvoja

Ukoliko želite postati dio našeg tima prijavite se putem linka za prijavu te priložite zamolbu i životopis, najkasnije do 17.08.2022.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).