Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Tehničar informacijskih tehnologija (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Metal product d.o.o.

Metal Product d.o.o. je poduzeće s 55 godina dugom tradicijom u obradi metala: proizvodnji elektro opreme (kabelski spojni program, oprema za izolirane mreže niskog i srednjeg napona), lijevanju obojenih metala.

Job description

Tražimo slijedeće radnike:

Opis posla:
- zaprimanje i rješavanje tehničkih problema korisnika računalnog sustava tvrtke,
- sastavljanje računala, instalacija i podešavanje radne stanice,
- izrada i vođenje evidencije te briga o licencama za programe (Office 365, MasterCam, Fusion, Acrobat Reader….),
- kreiranje i administriranje korisničkih domenskih i Office računa (Active Directory, Exchange Admin Center),
- održavanje, podešavanje i proširenje mrežne infrastrukture
- podešavanje MES programa,
- podešavanje i održavanje ERP sustava (Pantheon), autoriziranja korisnika na segmente ERP sustava,
- izrada i vođenje evidencije o dodijeljenoj informatičkoj opremi i radnicima koji ih koriste,
- izrada i implementacija strategije održavanja, zamjene i nabave računala,
- uvođenje, praćenje korištenja, briga i otpis svih informatičkih osnovnih sredstava i sitnih osnovnih sredstva,
- izrada i vođenje evidencije o dodijeljenim mobitelima, telefonskim brojevima, VPN brojevima i osobama koji ih koriste, te nabavka novih uređaja
- briga o pisačima, nabavka tonera, zamjena istrošenih tonera, praćenje potrošnje na pisačima u najmu,
- zbrinjavanje elektroničkog otpada i otpadnih tonera,
- edukacije i pomoći djelatnicima u korištenju MS Office programa

Mjesto rada: Zagreb – Odra.

Requirements

- VSS, VŠS, SSS informatičkog smjera
- radno iskustvo: 2 godine na istim ili sličnim poslovima
- znanje jednog stranog jezika
- vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje rada na računalu
- točnost,ažurnost i odgovornost obavljanju radnih zadataka
- organizacijske i komunikacijske sposobnosti
- susretljivost i spremnost na rad u timu

Professional qualification:

High school, Bachelor's degree, Bachelor's degree, Master's degree, Master's degree

Years of work experience:

2

Driving category:

B

What we offer

- rad na određeno vrijeme / rad na neodređeno vrijeme
- rad u dinamičnom i interesantnom radnom okruženju

Job type:

Temporary, Permanent

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, Telecommunications iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).