Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Čistač / čistačica

Zagreb

Application deadline:

  • Atalian Global Services Croatia d.o.o.

Tražimo pedantnu i odgovornu osobu za radno mjesto čistača/ice u jednom od najboljih Shopping centara u Zagrebu. Zajedno s ostatkom tima, tražimo osobu koja će prostor održavati čistim i urednim kako bi kupci, zaposlenici i kolege boravili bezbrižno i ugodno u Shopping centru.

Očekuje te ugodna radna atmosfera, stimulativna primanja i rad u stabilnoj dugogodišnjoj tvrtki koja je lider na tržištu facility managementa.

Natječaj za radno mjesto:

ČISTAČ/ICA (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb

Puno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja: Ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja

TVOJ OPIS POSLA

Što mi očekujemo od tebe?

  • poslovi čišćenja prostora trgovačkog centra
  • usisavanje i pranje podnih obloga
  • pranje, čišćenje i dezinfekcija sanitarnih čvorova
  • pražnjenje i brisanje koševa za smeće
  • iskustvo u poslovima čišćenja je prednost
  • čišćenje zajedničkih prostorija
  • NKV /SSS
  • poslovi čišćenja vanjskog prostora lokacije
  • samostalnost, odgovornost i pedantnost u izvršenju radnih zadataka

NAŠA PONUDA

Što ti možeš očekivati od nas?

  • puno radno vrijeme
  • ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja
  • redovna i sigurna primanja
  • naknada troškova prijevoza
  • siguran i stalan posao
  • nagrada za radne rezultate

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Other iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).