Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Prodajni predstavnik (m/ž)

Pula

Application deadline:

  • VIVA MEDIS D.O.O. (Nutrilago)

Mi smo brzorastuća kompanija, stabilnog poslovanja s dokazanim višegodišnjim iskustvom uspješnog razvoja, prodaje i distribucije vlastitih i tuđih farmaceutskih proizvoda. Naši se proizvodi uspješno prodaju u više EU zemalja i u više od 20.000 ljekarni te specijaliziranim trgovinama i online ljekarnama u Hrvatskoj i Njemačkoj.

Job description

Pridruži nam se u našem uredu u Puli i postani stručnjak u prodaji, pakiranju i otpremi farmaceutskih proizvoda.

Hoćete li postati naš novi prodajni predstavnik (m/ž)?

Opis posla:
- poslovna komunikacija s klijentima
- priprema i otprema paketa
- rad na računalu
- korištenje prodajnih tehnika i ostalih raspoloživih alata pri svakodnevnom obavljanju posla
- planiranje i organizacija rada i vođenje evidencije rada
- kontinuirano prikupljanje podataka o veleprodajnim kupcima te vođenje i ažuriranje poslovnih podataka
- razgovor telefonom s našim veleprodajnim i maloprodajnim kupcima

Mjesto rada je u našem uredu u Puli.

Requirements

- razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
- dobro poznavanje rada na računalu (MS Office)
- profesionalno, proaktivno i odgovorno pristupanje radu
- poželjno je prijašnje radno iskustvo u trgovini (zaprimanje i otprema robe, unos izlaznih računa, izdavanje izlaznih računa...)

Professional qualification:

High skilled, High school, Bachelor's degree, Bachelor's degree

Years of work experience:

0-1

Languages:

English (level vocal - basic, level written - basic)

Skills:

MS Office

What we offer

- profesionalno napredovanje sukladno rezultatima i osobnom angažmanu
- mogućnost ostvarenja godišnjeg bonusa
- priliku za daljnje profesionalno usavršavanje i napredak
- posao na neodređeno vrijeme
- stjecanje novih znanja i vještina rada u farmaceutskoj kompaniji
- timski rad i pozitivno radno okruženje

Kako bi nastavili u rastu i razvoju, tražimo ambicioznu i stručnu osobu koja bi se pridružila našem timu. Neka ovo bude sljedeća stepenica u Vašoj karijeri i odlična prilika za daljnji razvoj. Jeste li Vi to što tražimo?

Ako želite biti dio internacionalnog tima i raditi u dinamičnom i stimulirajućem radnom okruženju našeg ureda u Puli, pošaljite nam svoj životopis i motivacijsko pismo putem linka za prijavu.

Job type:

Permanent

Salary:

From 5500 to 7000 hrk

Other

Work areas:

Istarska

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).