Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Geodet (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Ericsson Nikola Tesla Servisi

Ericsson Nikola Tesla Servisi d.o.o. dio je Ericsson Nikola Tesla Grupe, a naša temeljna djelatnost je pružanje usluga vezanih uz izgradnju i održavanje telekomunikacijske mrežne infrastrukture. Naša je prednost spoj lokalnih kompetencija s globalnim iskustvom, a u sklopu strategije našeg rasta zadovoljstvo nam je objaviti da zapošljavamo nove stručnjake u Zagrebu.

Opis poslova:

Posao geodeta obuhvaća: izradu geodetskih elaborata, održavanje prostornih baza podataka naručitelja, sudjelovanje u pravnoj zaštiti elektroničke komunikacijske infrastrukture kroz izradu potrebnih elaborata i dokumentacije te podršku upravljanju vanjskim izvođačima.

Uvjeti:

  • geodetski tehničar / univ.bac.ing.geod.et.geoinf / mag.ing.geod.et geoinf
  • sklonost timskom radu
  • hrvatsko državljanstvo ili radna dozvola za RH

Potrebna znanja i vještine:

  • rad sa geodetskom i informatičkom opremom
  • iskustvo na poslovima katastra nekretnina i katastra zemljišta
  • poznavanje zakonske regulative u geodeziji
  • napredno znanje AutoCAD-a
  • napredno znanje rada u MS Office alatima
  • angažiranost, samostalnost i fleksibilnost
  • spremnost na kontinuirano učenje i razvoj
  • znanje hrvatskog (materinski jezik) i znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Prednost:

  • iskustvo na poslovima katastra infrastrukture
  • položen ispit za otvorenu kategoriju upravljanja dronom (A1/A3 ili A2)
  • položen stručni ispit
  • poznavanje FME integracijskog alata
  • sposobnost rada s velikim količinama informacija i njihove obrade
  • predanost poslu, usmjerenost na postizanje rezultata, sposobnost određivanja prioriteta
  • samoinicijativnost, inovativnost, analitičke i komunikacijske sposobnosti te sposobnost ispunjavanja rokova

Što nudimo:

  • priliku za rad u okruženju u kojem možete razvijati karijeru
  • godišnje nagrade u skladu s poslovnim uspjehom kompanije i pojedinačnim doprinosom
  • subvencioniranje troškova vrtića
  • regres za godišnji odmor
  • mjesečni dodatak za prehranu
  • redovite sistematske preglede
  • pokrivene troškove javnog prijevoza

Usredotočeni smo na razvoj novih poslovnih modela, stjecanje znanja i stručnost naših zaposlenika. Ako smatrate da posjedujete navedena znanja i vještine te da ćete biti vrijedan član našeg tima, prijavite se te prijavi priložite motivacijsko pismo i životopis.

Samo oni kandidati koji uđu u drugi krug selekcijskog procesa na temelju prijave bit će kontaktirani.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Construction, Geodesy and Geology iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).