Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Serviser za tehnička sredstva u skladištu (m/ž)

Varaždin

Application deadline:

  • Vindija d.d.

Vodeća smo prehrambena industrija u Republici Hrvatskoj i regiji. Grupa Vindija obuhvaća deset tvrtki iz širokog područja prehrambene industrije od kojih je pet u Hrvatskoj, a pet u zemljama regije. U timu nas je više od 4000. Kvaliteta i inovacije ključ su našeg uspjeha, a sve to zahvaljujući našim vrijednim, odgovornim i izvrsnim zaposlenicima.

Pridružite se našem timu u sektoru logistike na poziciji
SERVISER ZA TEHNIČKA SREDSTVA U SKLADIŠTU (m/ž)

(mjesto rada: Varaždin)

Opis posla:

  • servisiranje i održavanje regalnih i ručnih električnih viličara
  • servisiranje i održavanje opreme i tehnike u skladištu
  • vođenje evidencije održavanja
  • naručivanje rezervnih dijelova za održavanje
  • pravilna primjena provođenja mjera zaštite na radu.

Što tražimo?

  • kandidate sa srednjom stručnom spremom
  • korištenje računalom
  • vozačku dozvolu B-kategorije
  • osposobljenost za rukovanje viličarom je prednost
  • sklonost timskom radu
  • slično radno iskustvo je prednost.
Ako ste marljivi, odgovorni i ambiciozni, moguće je brzo napredovanje u poslu uz odgovarajuća stimulativna nagrađivanja.

Što nudimo?

  • rad u uspješnoj, stabilnoj i cijenjenoj tvrtki
  • ugodno i motivirajuće radno okruženje
  • mogućnost stalnog radnog odnosa nakon probnog razdoblja
  • mogućnost kontinuiranog usavršavanja i razvoja
  • više raznih poticajnih pogodnosti.

Ako ste zainteresirani i imate potrebne uvjete, pošaljite svoju molbu i životopis najkasnije do 29.01.2023. godine putem linka za prijavu.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).