Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

HR menadžer (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Modulor Constructions

Job description

Trenutno smo u potrazi za novim saradnikom na poziciji:

HR menadžer (m/ž).

Opis posla:
- istražuje tržišta rada i razvija nove oblike regrutacije suradnika u zemlji i inozemstvu; surađuje s agencijama za posredovanje pri zapošljavanju, headhunting agencijama, agencijama za iznajmljivanje radne snage te omladinskim i studentskim zadrugama
- vodi postupke zapošljavanja i odabira kandidata za prijem u radni odnos, sudjeluje u konačnom odabiru suradnika i brine o njihovom kvalitetnom uvođenju u posao
- prati trendove u HR području, razvija dobre poslovne odnose s vanjskim HR partnerima, agencijama, školama i fakultetima
- dosljedno provodi kadrovsku politiku u odnosu na operativne radnike definiranu od strane Uprave društva, brine o zadovoljstvu operativnih radnika i identificira područja koja zahtijevaju unapređenje
- brine se o produktivnosti radne snage i razvoju njihovih stručnih kompetencija te predlaže mjere za stimuliranje/destimuliranje operativnih radnika
- organizira i kontrolira poslove vezane uz logistiku radne snage (preraspodjela radnika, osiguranje smještaja, prehrane, prijevoza i sl.), nastojeći optimizirati troškove radne snage
- utvrđuje potrebe za razvojem zaposlenika, timova i organizacije, te razvojem organizacijske kulture, provodi edukativne i motivacijske aktivnosti, te provodi edukacije iz područja svoje nadležnosti
- prati izostanak s posla i provodi mjere za njegovo smanjenje
- obavlja poslove vezane uz suradnju s državnim tijelima, institucijama i službama, kao što su priprema dokumentacije za ishođenje radne dozvole, prijave privremenog boravka i sl.
- brine se o osiguravanju sljedivosti ključnog osoblja i upravljanja talentima
- brine se o uspostavi sustava prevencije mobinga na radu, intervenira u slučaju sukoba i disciplinskih postupaka sa zaposlenicima
- brine o motivaciji radne snage i po potrebi intervenira u rješavanju izazova u njihovom upravljanju
- predlaže i provodi različite kampanje u cilju razvoja identiteta brenda Modulor Constructions kao poslodavca i poslovnog partnera
- razvija osjećaj pripadnosti kolektivu i Društvu zaposlenika
- brine o razvoju brenda Modulor Constructions i kao poslodavac i kao poslovni partner

Requirements

Od kandidata očekujemo:
- sveučilišno obrazovanje društvenog smjera
- poželjno prethodno radno iskustvo na poslovima upravljanja kadrovskim poslovima
- poznavanje zakonske regulative iz oblasti radnih odnosa
- aktivno poznavanje engleskog jezika i napredno poznavanje MS Office paketa
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije (aktivni vozač)

Dodatne veštine i osobine koje tražimo od kandidata:
- dinamičnost, usmjerenost ka cilju, težnja za stalnim usavršavanjem rada te profesionalnim i osobnim usavršavanjem
- sustavnost, odgovornost i ažurnost
- vrlo dobre opće intelektualne sposobnosti, dobre međuljudske vještine, sposobnost procjene ljudi i složenih društvenih situacija
- spremnost na timski rad, razumijevanje kulturnih razlika i prilagodljivost različitim kulturama
- čvrstoća i pozitivan autoritet u odnosu na operativne radnike
- dobro funkcioniranje u kriznim situacijama i pri radu pod pritiskom

Prijave se primaju putem linka za prijavu. U selekcijski postupak bit će uključeni samo kandidati koji ispunjavaju tražene uvjete, a svi kandidati koji prođu administrativnu selekciju bit će obaviješteni o konačnom ishodu.

Smatramo da prijavom na ovaj natječaj dajete suglasnost da Vas, ukoliko ne budete odabrani u prvom krugu selekcije, kontaktiramo u narednom periodu, ukoliko bude potrebe za istom ili sličnom pozicijom. Svi podaci bit će arhivirani u bazi podataka poslodavca i bit će dostupni samo suradnicima u HR procesu.

Professional qualification:

Bachelor's degree

Years of work experience:

1-3

Languages:

English (level vocal - basic, level written - basic), Croatian (level vocal - basic, level written - basic)

Driving category:

B

What we offer

Nudimo mogućnost rada u stabilnoj tvrtki s izvrsnom perspektivom razvoja na stranim tržištima, rad u stručnom i profesionalnom timu, dinamičnom poslovnom okruženju, s velikim potencijalom za osobni i profesionalni rast te razvoj karijere. Odabrani kandidati proći će razne edukacije i treninge s ciljem kvalitetnog uvođenja u posao.

Job type:

Temporary, Permanent

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).