Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Voditelj računovodstva (m/ž)

Omiš

Application deadline:

  • Galeb d.d.

Prepoznatljiv po 70 godina dugoj tradiciji, vrhunskoj kvaliteti svojih proizvoda te umijeću i strašću stvaranja istih, Galeb dalmatinska trikotaža je postao sinonim za najznačajnijeg hrvatskog proizvođača donjeg rublja i trikotaže. Član smo Tekstilpromet Grupe, vodećeg distributera tekstila u Hrvatskoj od 1949. godine. Mi smo obitelj koja stvara za obitelj. Otvoreni smo, iskreni, direktni. Na svaku situaciju gledamo kao na priliku za osobni rast.

Kompletan proizvodni proces od pređe do gotovog proizvoda odvija se unutar vlastitog proizvodnog pogona. Prirodni materijali i udobnost povezana s modnim trendovima primarno su obilježje kvalitete Galebovih proizvoda. Ponosni smo na naš tim koji kontinuirano radi na povećanju zadovoljstva naših kupaca.

Ovim natječajem tražimo kompetentnu, iskusnu i proaktivnu osoba za radno mjesto Voditelja računovodstva.

Opis posla:

  • Organiziranje i upravljanje procesom rada u računovodstvu
  • Ažuriranje računskog (kontnog) plana Društva i shema knjiženja
  • Izrađivanje temeljnih financijskih izvješća te bilješki uz temeljna izvješća
  • praćenje zakona i propisa iz područja računovodstva
  • Nadziranje ažurnosti i urednosti: financijskog knjigovodstva, materijalnog knjigovodstva, knjigovodstva dugotrajne imovine, knjigovodstva sitnog inventara i auto-guma u uporabi, knjigovodstva proizvodnje, knjigovodstva veleprodaje i maloprodaje
  • Obračun proizvodnje
  • Izrađivanje internih izvješća o ostvarenom poslovanju na zahtjev Uprave
  • Sudjelovanje u izradi plana Društva, izrada planskog računa dobiti i gubitka
  • Izrađivanje godišnjeg financijskog izvještaja za statističke i javne potrebe
  • Izrađivanje i predaja svih zakonom propisanih poreznih prijava (pdv, pd, pd-ipo, tz, ppmi)

Uvjeti:

  • VSS ekonomski fakultet
  • Tri godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima /poželjno iskustvo na poslovima u proizvodnim društvima
  • Poželjno iskustvo u kontrolingu
  • Aktivno poznavanje rada u ERP-u (prednost poznavanje Microsoft Dynamics NAV-a) i alata iz Ms Office paketa

Vještine:

  • samostalnost, pouzdanost za pozitivan pristup radu
  • komunikacijske, prezentacijske i analitičke vještine

Nudimo:

  • odlične međuljudske odnose
  • rad u ugodnom i dinamičnom okruženju
  • prilika za osobni i profesionalni razvoj

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).