Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Skladišni radnik (m/ž)

Dubrovnik, Brač, Rijeka, Poreč, Pula

Application deadline:

  • VELPRO-Konzum plus d.o.o.

Mjesto rada: Dubrovnik, Brač, Rijeka, Poreč, Pula

Opis radnog mjesta:

  • utovar, istovar, slaganje robe, ambalaže i sekundarnih sirovina
  • vaganje, brojanje robe i ambalaže pri prijemu i isporuci
  • održavanje urednosti i čistoće poslovne jedinice i okoliša
  • sortiranje i slaganje robe na za nju predviđene lokacije u skladišnom i prodajnom prostoru
  • odgovornost za ispravnost lokacija robe
  • briga o rokovima trajanja proizvoda
  • postavljanje i ažuriranje cijene proizvoda na policama u prodajnom prostoru

Od tebe očekujemo:

  • IV. stupanj stručne spreme
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • poznavanje rada na računalu
  • vozačka dozvola C kategorije

Nudimo ti:

  • ugodnu radnu atmosferu u prijateljskom okruženju
  • atraktivne stimulacije ovisno o radnom učinku
  • priliku za stalno zaposlenje
  • mnoge pogodnosti tijekom cijele godine poput božićnice, uskrsnice, dara za djecu, regres, itd.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).