Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Viši referent za obradu gotovog novca (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Hrvatska narodna banka

Naziv zanimanja:

VIŠI REFERENT za obradu gotovog novca

Sektor:

Sektor za gotov novac

Direkcija:

Direkcija za pohranu, obradu i opskrbu gotovim novcem

Odjel:

Odjel za obradu gotovog novca

Broj:

2

1. Opis poslova i odgovornosti:

  • strojna i ručna obrada gotovog novca
  • provjeravanje stanja autentičnosti, kakvoće i količine gotovog novca i rukovanje uređajima za obradu gotovog novca po nalogu
  • sortiranje novčanica
  • obrađivanje oštećenih i obojenih novčanica
  • zamjena gotovog novca.

2. Potrebno obrazovanje i iskustvo:

  • SSS / četverogodišnja srednja škola ekonomske, grafičke, tehničke ili druge odgovarajuće struke
  • 2 godine radnog iskustva s potrebnom kvalifikacijom i strukom na poslovima vezanima uz blagajničko poslovanje (rad na šalteru s klijentima) i obradu gotovog novca

3. Potrebna znanja, vještine i sposobnosti:

  • dobro poznavanje gotovinskog poslovanja
  • dobro poznavanje zaštitnih elemenata na gotovom novcu

  • osnovno znanje engleskoga jezika
  • poznavanje rada na osobnom računalu (programi iz paketa MS Office)

  • iskustvo u radu s ljudima
  • komunikacijske vještine
  • manualna spretnost
  • ažurnost i točnost u radu
  • sposobnost timskog rada.

S odabranim kandidatima sklapa se ugovor o radu na određeno vrijeme u trajanju od 24 mjeseca s probnim radom u trajanju od 6 mjeseci.

ZAPOŠLJAVANJE

POSTUPAK PRIJAVE NA OGLAS

Kandidati interes za posao iskazuju popunjavanjem obrasca prijave, za koji se poveznica nalazi na stranici opisa poslova.

Za prijavu na oglas nužno je ispuniti elektronički obrazac prijave, kojemu se prilažu molba i životopis te preslika diplome/svjedodžbe. Uvjet za sklapanje ugovora o radu za kandidate koji su visokoškolsku kvalifikaciju stekli izvan Republike Hrvatske jest dostava rješenja o priznavanju inozemne visokoškolske kvalifikacije koje je izdala Agencija za znanost i visoko obrazovanje.

Kandidati koji ostvaruju pravo na prednost pri zapošljavanju po posebnom zakonu dužni su obvezno to navesti u obrascu prijave i priložiti dokaze o priznatom statusu u skladu s propisom na temelju kojega to pravo ostvaruju.

Oglas je otvoren do (uključujući) 2. lipnja 2023.

Na oglas se mogu javiti osobe obaju spolova.

Napomena:

Do isteka roka za prijavu na oglas HNB nema informaciju o tome je li prijava zaprimljena.

Prijave dostavljene poslije roka za dostavu neće se uzeti u razmatranje.

Zahvaljujemo na interesu za rad u Hrvatskoj narodnoj banci!

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).