Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Voditelj grupe proizvoda (m/ž)

Zagreb (Buzin)

Application deadline:

  • eKupi d.o.o.

Tko smo mi?

Najveća regionalna Internet trgovina poziciju sa širokom i kvalitetnom ponudom. Tim smo mladih i perspektivnih ljudi kojima je glavni cilj svim našim kupcima pružiti vrhunsko iskustvo online kupovine. Tu smo zbog naših kupca, ali i za svakog našeg člana tima.

Koga tražimo?

Voditelj grupe proizvoda (m/ž) - više izvršitelja

Što je tvoj glavni opis posla i zadataka?

  • Upravljanje grupom proizvoda unutar odjela
  • Pregovaranje, rad na ugovorima i svim komercijalnim uvjetima suradnje s dobavljačima te praćenje tempa realizacije prometa
  • Održavanje kontakta s postojećim, te aktivno traženje novih dobavljača
  • Kontinuirano proaktivno analiziranje tržišta i trendova s ciljem optimizacije asortimana
  • Kreiranje akcija i promocija te analiza i praćenje istih
  • Upravljanje zalihama
  • Podrška i suradnja s odjelima Marketinga - dogovaranje promocija i Post-prodajni procesi (zadovoljstvo korisnika, reklamacije, štete, kašnjenja, itd.)

Što nam je baš bitno da imaš?

  • Interes za rad u on line industriji
  • 3 i više godina iskustva na istim ili sličnim poslovima (non food kategorije)
  • Znanje engleskog jezika
  • Znanje rada na računalu (MS Office, ERP) i iskustvo u radu s različitim programima
  • Položen vozački ispit za B kategoriju vozila
  • Dobro razvijene komunikacijske vještine i savjesnost prema zadacima
  • Analitičke, organizacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine bi ti trebale pomoći da ovaj posao obavljaš izvrsno

Ups!, skoro smo zaboravili...

  • Stupanj obrazovanja nama nije „deal braker“, SSS s adekvatnim iskustvom nam je sasvim ok
  • Dodatne edukacije iz područja eCommerce industrije, digitalnog marketinga i poslovanja su prednost

Mi često pričamo brzo i u slikama… evo što, pored stimulativne plaće imamo za tebe:

Parkirališno mjesto

Moderne platforme za učenje i razvoj

Restoran i kantinu

Fitness dvorana u prostoru i Multisport

Cool mentore

Svježe voće

BIKE place

Osiguran sistematski pregled

i još mnogi drugi...

Dakle, mi ne nudimo (samo) posao, već priliku da kroz zajednički trud, ulaganje i rezultate ostvarimo još jednu uspješnu suradnju, poput stotina drugih od kojih su mnogi već dugo godina s nama.

Ovo su naše vrijednosti & ways of working, a ako i ti cijeniš isto, javi se!

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).