Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Agent u teleprodaji na hrvatskom jeziku (m/ž)

Osijek

Application deadline:

  • Transcom Worldwide d.o.o.

Mjesto rada: Osijek

Opis posla

Misliš da su svi call centri isti? Dođi u naš tim i doživi nešto drugačije. U cilju rasta i razvoja našeg tima, tražimo komunikativne i proaktivne kolege natjecateljskog duha koje motiviraju rezultati. Čeka te zanimljiv i dinamičan trening, mogućnost ostvarivanja prodajnih bonusa te odlična radna atmosfera i sljedeće pogodnosti:

Što je tu za TEBE?

  • atraktivna plaća / studentska satnica
  • plaćena edukacija i briga o svakom pojedinačno - brinemo da započneš rad spremniji/a nego ikad!
  • ugovor o radu na puno ili nepuno radno vrijeme, studentski ugovor
  • naknada za prijevoz
  • karijerni put - svaki pojedinac se može razviti i napredovati
  • podrška pri balansiranju privatnog i poslovnog života
  • odlična radna atmosfera i prijateljski timski duh
  • učenje novih vještina
  • bonusi za preporuku novih djelatnika (ovisno o projektu!)

Pridruži nam se kao Agent/ica na odjelu teleprodaje na hrvatskom jeziku!

Ovaj odjel može se pohvaliti timskim i natjecateljskim duhom, odličnim kolegama, fleksibilnosti te izvrsnim rezultatima. Kolege koje će započeti rad u ovom timu mogu očekivati:
  • posao koji ćeš započeti obukom na kojoj ćeš se upoznati sa sustavom i procesima uz podršku našim team leadera i cijelog tima.
  • prodaju najboljih telekomunikacijskih paketa na tržištu
  • ostvarivanje realno postavljenih ciljeva
  • unošenje zahtjeva nakon ostvarene prodaje
  • pružanje informacija postojećim i potencijalnim korisnicima
  • mjesto rada: Osijek

Što tražimo:

  • orijentiranost na prodaju (iskustvo u prodaji je prednost, ali ne i uvjet)
  • osnovno korištenje MS Office paketa
  • pozitivan stav, otvorenost u komunikaciji, aktivno slušanje
  • samostalnost, visoku motiviranost za napredak u karijeri

Kako izgleda rad u Transcomu?

Našu priču u Hrvatskoj započeli smo 2005. godine, a trenutno brojimo više od 3000 zaposlenika koji komuniciraju s korisnicima diljem svijeta na čak 12 jezika. S rastom i razvojem naših projekata konstantno se otvaraju i nove karijerne mogućnosti za naše zaposlenike, što rezultira čestim internim promaknućima naših djelatnika. U Transcomu smo neumorno predani. Našim klijentima i jedni drugima. Svaki dan netko započne svoje putovanje sa Transcomom. Uzimajući potencijal koji imaju danas i pretvarajući ga u vještine za budućnost. Dobivajući priznanja za naporan rad, za to što su timski igrači i za podršku drugima. Zagovaranje pozitivnih, trajnih promjena u svojim timovima i zajednicama. Upravo takvi smo mi u Transcomu. Ovdje brinemo i navijamo jedni za druge. Uključeni ste, baš takvi kakvi jeste, od prvog dana. A sa pravim načinom razmišljanja, nema kraja koliko daleko možemo ići zajedno.

Zvuči zanimljivo? Radujemo se upoznati vas!

Kako biste dobili bolji uvid u kulturu i način rada u Transcomu, preporučujemo da pratite naše stranice na društvenim mrežama:

Vukovarska cesta 31 Eurodom, 31000 Osijek | https://www.transcom.com/hr/

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).