Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

CNC operater (m/ž)

Trnovec Bartolovečki

Application deadline:

  • HANJES društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu
Tvrtka Hanjes specijalizirana je za proizvodnju komponenti za vlakove i vagone te ima konstantnu potrebu za kvalitetnim stručnjacima, i onima koji to žele postati, a koji prihvaćaju izazove, spremni su učiti i razvijati se na obostranu korist i zadovoljstvo.

Sviđa vam se dinamično okruženje? Želite raditi u brzo rastućoj tvrtki? Onda imamo pravo mjesto za vas!

Prilika za rad u internacionalnoj grupi poduzeća (HR / AT) za željezničku industriju!

Za pojačanje našega tima tražimo:

CNC operater (m/ž) - 4 izvršitelja

Location: Trnovec Bartolovečki

UVJETI:

  • KV/SSS
  • potrebna zvanja: CNC operater/CNC operaterka
  • 1 godina radnog iskustva
  • vozačka dozvola B kategorije

OPIS POSLOVA:

  • rad na CNC stroju

NUDIMO:

  • radni odnos na određeno; povećan opseg posla
  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • rad u dvije smjene

Ukoliko Vam je želja pridružiti se našem timu, pošaljite nam svoj životopis i prijavu za posao u pisanom obliku putem linka za prijavu ili poštom na adresu: Gospodarska 10, Trnovec, 42202 Trnovec Bartolovečki.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Crafts and Manufacturing iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).