Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Referent logistike (m/ž)

Velika Gorica, Samobor

Application deadline:

  • Logaritam skladišna logistika d.o.o.

Na tržištu nastupamo pružanjem cjelovite logističke usluge, 3PL logistikom ( third-party logistic ), uslugama skladištenja, skladišne manipulacije, dostave i distribucije robe kao i povratne logistike te međunarodnim transportom i otpremništvom. Pružamo individualna rješenja za svakog klijenta, pratimo nove tehnologije i kontinuirano optimiziramo procese, a dodatna prednost su nam fleksibilnost i brzina reakcija, kao i iskusni logistički kadar. Zadovoljstvo zaposlenika i klijenata cilj je svih naših operativnih planova. Smatrate se predanom i dinamičnom osobom, voljni ste učiti i prihvatiti nove izazove? Vrijeme je da preskočite ograde, zaobiđete barijere i pridružite se najboljima na putu do uspjeha!

Job description

Zbog širenja poslovanja i novih projekata, Logaritam skladišna logistika sa zadovoljstvom traži nove članove svog logističkog tima:

Referent logistike (m/ž).

Opis radnog mjesta:
- organizacija i nadzor logističkog poslovanja Klijenta
- zaprimanje zahtjeva Klijenata i davanje naloga skladištu
- evidentiranje svih odrađenih logističkih usluga za Klijenta
- pružanje podrške Klijentu, upravljanje podacima, rješavanje reklamacija i dodatnih zahtjeva Klijenta

Requirements

- SSS; minimalno 1 godina iskustva u na poslovima vezanim uz opis radnog mjesta te će u daljnji proces selekcije biti pozvani isključivo kandidati koji zadovoljavaju ove uvjete
- poznavanje rada skladišta
- komunikacijske i organizacijske vještine
- dobro poznavanje rada u MS Office

Poželjno: motiviranost i sistematiziranost, kao i pozitivan stav, visok nivo informatičke pismenosti.

Idealan kandidat svojim pristupom i radnim navikama uspješno izvršava radne zadatke i aktivno sudjeluje u svim procesima. Širi optimizam i pozitivnu energiju. Odgovoran je i iskren u radnoj sredini. Samopouzdan i dinamičan. Tolerantna osoba koja poštuje kolege. Stalno unapređuje svoja znanja.

Professional qualification:

High school

Years of work experience:

1

Skills:

MS Office

What we offer

Početak rada: svibanj 2024.

Vrsta zaposlenja: puno radno vrijeme, na određeno i neodređeno vrijeme.

Nudimo Vam mogućnost napredovanja, kontinuiranog usavršavanja i praćenja Vašeg razvoja; rad sa stručnim i dinamičnim timom; zaštitu Vašeg dostojanstva i svih ljudskih i radnih prava. Redovna i dodatna primanja kroz bonusnu politiku odnosno nagrađivanje iznadprosječnih rezultata.

Svoju molbu i životopis pošaljite nam do 09.05.2024. godine putem linka za prijavu.

Vašu proaktivnost prepoznajemo i nagrađujemo!

U daljnji proces selekcije u kojem ćemo testirati vaša znanja i sposobnosti pozvat ćemo isključivo kandidate koji zadovoljavaju sve tražene uvjete!

Job type:

Temporary, Permanent

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).