Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Student / Sezonski djelatnik u odjelu za podršku iznajmljivačima (m/ž)

Pula

Application deadline:

  • Awaze d.o.o.

Awaze, multinacionalna grupacija koja obuhvaća brendove Novasol, Hoseasons i Cottages posluje u Hrvatskoj od 2004. godine i danas broji preko 12.500 iznajmljivača.

Tvrtka je specijalizirana za iznajmljivanje privatnih smještajnih objekata, posebno privatnih vila, kuća i apartmana za odmor. Awaze je danas vodeći europski pružatelj usluga u području privatnog smještaja. Posluje na tržištima diljem Europe i nudi raznovrsne smještajne opcije u popularnim destinacijama.Tvrtka se ističe visokim standardima kvalitete smještaja te nastoji osigurati da gosti i vlasnici imaju pozitivno iskustvo tijekom cijelog procesa iznajmljivanja.

Job description

Multinacionalna kompanija Awaze, traži motivirane osobe za radno mjesto djelatnika u odjelu za podršku iznajmljivačima u Puli.

Opis posla
- svakodnevna komunikacija s klijentima
- osiguravanje visoke razine kvalitete usuluge i zadovoljstva klijenta
- zaprimanje telefonskih poziva i odgovarati na upite putem e-maila
- pružanje podrške našim klijentima

Requirements

Ako ste izrazito komunikativni i samostalni u radu , ovo bi mogla biti idealna prilika za vas.

Minimalna znanje i vještine:
- minimalno srednjoškolsko obrazovanje
- izvrsno snalaženje na računalu i sposobnost multitaskinga
- profesionalan pristup poslu
- izvrsne komunikacijske i pregovaračke vještine
- samostalnost, proaktivnost, i sposobnost postizanja postavljenih ciljeva
- poznavanje engleskog jezika
- dobre organizacijske vještine i sposobnost preuzimanja inicijative
- poželjno poznavanje rada u CRM

Željene osobine:
- proaktivnost i pozitivan stav
- ljubaznost u komunikaciji
- iznimno fleksibilan pristup različitim situacijama
- spremnost za timski rad

Očekujemo od kandidata da budu proaktivan član našeg odjela za podršku iznajmljivačima i podrška u ostvarivanju poslovnog cilja, plana i rasta.

Professional qualification:

High school, Bachelor's degree, Bachelor's degree, Professional Bachelor (of), Master's degree, Master's degree

Languages:

English (level vocal - basic, level written - basic)

What we offer

- ugovor na određeno do 30.09.
- studenti (3 izvršitelja) s početkom rada 01.07. ili ranije
- sezonski djelatnik (1 izvršitelj) s početkom rada odmah
- fiksna plaća uz bonusne poticaje za postignute ciljeve
- rad u motivirajućem timskom okruženju
- moderno uređen uredski prostor u blizini javnog prijevoza

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave i prilože životopis.

Job type:

Temporary, Seasonal, Student service

Other

Categories:

Tourism (HoReCa)

Work areas:

Istarska

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).