Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Knjigovođa-pomoćni knjigovođa (m/ž)

Sesvete

Application deadline:

  • DINES DUO d.o.o. za trgovinu i usluge

NAŠA DJELATNOST:

  • proizvodnja i punjenje sirupa, gaziranih i negaziranih pića

Mjesto rada: Rimski put 22, 10360 Sesvete

OPIS POSLA:

  • Kompletno vođenje robnog knjigovodstva-proizvodnja
  • Kompletno financijsko knjigovodstvo i završni račun (poželjno)
  • Blagajna
  • Knjiženje URA, IRA, izvoda
  • Izrada i knjiženje kompenzacija i odobrenja
  • Unos primki
  • Pisanje-izrada izlaznih računa
  • Praćenje cjenika za ulazne i izlazne račune
  • Priprema dokumentacije za Intrastat
  • Izrada i slanje PDV obrasca + dodatni obrasci (knjiga URA, PDV S, ZP)
  • Usklade kupaca i dobavljača (kvartalno)
  • Ažuriranje podataka u excel tablicama financijsko i robno
  • Unos evidencije o radnom vremenu prema rasporedu rada
  • Ažuriranje dosjea radnika
  • Praćenje zakona RH za djelatnost-proizvodnju i financije
  • Arhiviranje kompletne dokumentacije
  • Ostali administrativni poslovi vezani za cjelokupno knjigovodstvo
  • Svi ostali zadaci i poslovi po nalogu poslodavca

UVJETI:

  • Samostalni i timski rad
  • Komunikativnost
  • Odgovornost
  • Organiziranost
  • Poželjno radno iskustvo na knjigovodstvenim poslovima barem 3 godine
  • Prednost rad na BBM programu
  • Engleski - osnovno
  • Poznavanje Word, Excel, Outlook, Internet, internet bankarstvo
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Stručna sprema, SSS, VSHS

NUDIMO VAM:

  • Zaposlenje na neodređeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseca
  • Redovna i stalna primanja
  • Rad u dinamičnom i poticajnom timu
  • Plaća: 1.100,00 eur neto

Pozivamo Vas da nam pošaljete Vašu prijavu sa životopisom putem linka za prijavu do 12.05.2024.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).