Send to friend

Skladištar - komisionar (ž/m)

Donji Stupnik

Application deadline:

Natječaj za radno mjesto:

više izvršitelja

Mjesto rada: Donji Stupnik

O nama:

Fero-Term je tvrtka koja se profesionalnim i produktivnim poslovanjem od male obiteljske tvrtke prometnula u tržišnog lidera. Najveći smo trgovački lanac u regiji, s najkvalitetnijom i najširom ponudom kupaonske i sanitarne opreme, pločica, opreme za grijanje i hlađenje te ostalog popratnog materijala.

Konstantni rast tvrtke i naša težnja da budemo inovativni i pomičemo granice kad su u pitanju ponuda i osjećaj ugode kupnje, stvorili su potrebu za rastom broja zaposlenika. Jednaku pažnju koju posvećujemo kvalitetnom i profesionalnom odnosu s klijentima i poslovnim partnerima, Fero-Term posvećuje i svojim djelatnicima. Čvrsto vjerujemo u svoje zaposlenike i omogućujemo im, uz kontinuiran sustav edukacija i seminara, da ostvare svoj puni potencijal. To doslovno znači da djelatnici koji se dokažu predanim radom imaju priliku napredovati unutar tvrtke, jer u Fero-Termu njihov trud sigurno neće proći nezapaženo. Želimo da naši zaposlenici rastu zajedno s tvrtkom, stoga konstantno ulažemo u njihovo profesionalno obrazovanje kroz interni obrazovni sustav.

Zahvaljujući takvom odnosu, Fero-Term je tijekom godina postao jedan od najpoželjnijih poslodavaca u regiji.

Opis posla:

  • Komisioniranje robe u automatiziranom dijelu skladišta
  • Pakiranje komisionirane robe u kutije i priprema za isporuku
  • Briga o čistoći automatiziranog dijela skladišta
  • Po potrebi svi ostali poslovi vezani uz skladište

Uvjeti:

  • Radno iskustvo u skladišnim poslovima minimalno 1 godinu
  • Samoinicijativnost, urednost te vrlo visoka odgovornost prema radnom mjestu i robi
  • Ažurno i točno obavljanje danih zadataka
  • Kolegijalnost i timski rad

Što nudimo:

  • Pozitivno i dinamično radno okruženje
  • Motivirajuća mjesečna primanja
  • Ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja
  • Za potencijalne radnike sa područja Siska i Karlovca organiziran je besplatni prijevoz kombijem

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).