Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Skladištar - dostavljač (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • Dolium d.o.o.

Job description

Tvrtka „Dolium d.o.o. „ je ekskluzivni zastupnik Paulaner piva, istaknutih koktela i ginova za Republiku Hrvatsku.

Opis posla:
- zaprimanje robe, kontrola ispravnosti iste te prijava o oštećenju i manjku robe
- briga o robi u skladištu (ispravno skladištenje robe)
- priprema i kontrola pošiljaka za otpremu te pomoć prilikom utovara
- rad na viljuškaru prilikom utovara i istovara robe, rad na regalnom viljuškaru
- apliciranje deklaracija na proizvode
- dostava robe na određene lokacije
- održavanje radnog prostora i skladišta urednim
- učinkovito surađivati s nadređenim osobama
- ostali poslovi po nalogu Voditelja skladišta

Uvjeti:
- odgovornost
- samomotiviranost
- spremnost na rad u dinamičnom timu ljudi
- fleksibilnost
- spremnost na učenje i edukaciju

Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva: 1

Vozačka dozvola: B

Što nudimo:
- rad u malom i poduzetnom timu
- pomoć i podrška voditelja
- stalna i redovita primanja (božićnice, bonusi)
- mogućnost napredovanja
- radno vrijeme od 08:00 do 16:00 sati
- neradni vikend i praznici

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).