Send to friend

Administrator u prodaji (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb (Hrvatski Leskovac)

Application deadline:

  • MED-COMFORT d.o.o.

Job description

Med-comfort d.o.o. postoji i posluje od 2004. godine nakon što je s njemačkom tvrtkom Ampri GmbH, jednom od vodećih tvrtki u području prodaje i proizvodnje potrošnog materijala za medicinu i industriju u Europi, uspostavio i razvio usku poslovnu suradnju u cilju promocije i distribucije njenih proizvoda na hrvatskom tržištu. AMPri GmbH nudi razvnovrsnu paletu jednokratnih proizvoda za stomatološke i liječničke ordinacije, poliklinike, bolnice, ustanove za skrb, salone za uljepšavanje i estetiku, restorane, prehrambenu industriju te za sve druge uslužne djelatnosti čije obavljanje zahtijeva higijenske preduvjete.

Opis posla
- prodaja medicinskog potrošnog materijala direktnim i online kupcima
- administrativni i komercijalni poslovi

Mjesto rada: Hrvatski Leskovac, Zastavnice 36.

Početak rada: odmah.

Što nudimo
- rad u respektabilnoj i sigurnoj kompaniji
- stimulativna primanja
- stalni radni odnos uz probni rok
- stalnu edukaciju i usavršavanje
- mogućnosti napredovanja
- fiksna plaća i motivirajući varijabilni dio plaće sukladno ostvarenim rezultatima
- ugodno radno okruženje
- vrsta posla: stalni radni odnos

Stručna sprema
- SSS medicinske ,veterinarske ili ekonomske struke,ili stručni prvostupnik

Uvjeti
- radno iskustvo na istim i/ili sličnim poslovima prednost
- visok stupanj odgovornosti, samostalnosti
- fleksibilnost i prilagodljivost potrebama posla
- poznavanje MS Office paketa ( poznavanje Excela napredno)
- poznavanje engleskog ili njemačkog jezika
- spremnost na timski rad
- visoka razina radne etike

Potrebne godine iskustva: 0-1 godina.

Other

Categories:

Administration Sales

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administration iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).