Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Elektroinstalater / Elektromonter industrijskog postrojenja (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Njemačka

Accomodation

Application deadline:

  • ELECTA d.o.o.

Job description

Tvrtka Electa d.o.o izrađuje elektrotehničke projekte, izvođenje elektroinstalacijskih radova, ispitivanje i puštanje u pogon izvedenih električnih instalacija. Postani dio tima od 80 elektroinstalatera različitih profila koji imaju bogato radno iskustvo u autoindustriji i stanogradnji. Aktivni smo u Njemačkoj, posebno u Münchenu. Zbog novih projekata tražimo nove zaposlenike, industrijske električare i elektromontere i pomoćne radnike. Uvijek smo zainteresirani za kvalificirane, kvalitetne i stručne radnike koji traže dugoročnu zaposlenost.

U potrazi smo za osobom za radno mjesto:

Elektroinstalater / Elektromonter industrijskog postrojenja (m/ž).

Mjesto rada: München, Njemačka.

Opis posla:
- montaža / demontaža instalacija, puštanje u pogon elektrotehničkih sustava
- polaganje kabela - slabe struje
- spajanje i montaža rasvjetnih tijela, utičnica, prekidača
- spajanje elemenata vatrodojave
- izgradnja kabelskih trasa
- kabliranje
- instalacija, montaža i spajanje električnih ormara
- spajanje periferne opreme kao što su motori, pogoni, krajnjih sklopki, senzori

Uvjeti:
- srednje strukovno obrazovanje
- poželjno poznavanje njemačkog jezika na komunikacijskoj razini (prednost)
- vozačka dozvola B kategorije
- odgovornost i samostalnost u radu
- usmjerenost ka timskom radu
- sposobnost čitanja tehničkih crteža (E-plan) - prednost
- obveza pridržavanja sigurnosnih propisa te propisa vezanih uz zaštitu na radu

Što nudimo:
- kvalitetna, redovita i natprosječna primanja po njemačkim standardima (satnica od 9-16€ neto)
- rad na terenu po principu 3/1 (3 tjedna rada, 1 tjedan slobodno)
- smještaj i prijevoz su osigurani i plaćeni od strane poslodavca
- rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj okolini
- rad u ozbiljnoj i odgovornoj firmi s dugogodišnjom tradicijom
- mogućnost doškolovanja, prekvalifikacije, certificiranje
- rad s visokokvalitetnom tehničkom opremom

Veselimo se Vašoj prijavi!

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).