Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Operativni management - voditelj ureda i financija (ž/m)

Zagreb

Rok prijave:

  • Bionardo Repower d.o.o.

Bionardo pruža velik izbor inovativnih proizvoda i usluga vezano za teme: obnovljivi izvori energije, energetska učinkovitost, pročiščavanje voda i zbrinjavanje otpada. Pored postrojenja na bioplin i biomasu, nudimo: komponente kogeneracijskih postrojenja, prozore i vrata za pasivne kuće, te tehnologiju za zbrinjavanje otpada. Usluge koje nudimo su razvoj projekta, optimizacija i operativno upravljanje.

Opis posla

Za naš ured u Zagrebu tražimo angažiranu osobo (ekonomist, pravnik ili s administrativnim iskustvom) (ž/m).

Bionardo Repower je aktivan na području obnovljivih izvora energije i razvija i vodi energetske projekte. Pored međunarodne suradnje s dobavljačima opreme i investitorima aktivno naš je posao i priprema projekta, izhođenje dozvola, nabava lokacija i pratećim partnerima.

Opis posla:
- vođenje financija i administracije pripreme za knjiženje (glavne i pomoćne financijske knjige)
- suradnja s knjigovodstvom i relevantnim institucijama i partnerima (Porezna uprava, itd.)
- izrada i planiranje godišnjeg budžeta organizacije u suradnji s Direktorom
- izrada, planiranje i praćenje projektnih financija u suradnji s projektnim voditeljima/icama
- samostalna izrada financijskih izvještaja
- praćenje domaćih i inozemnih natječaja te prikupljanje potrebne dokumentacije
- praćenje te financijsko administrativno upravljanje financijama iz EU fondova
- vođenje potrebne administracije projekata i rokova za izvještavanje te arhiviranje administrativnih dokumenata
- bliska suradnja s Direktorom organizacije u planiranju, provođenju i nadziranju organizacijskih financija.
- vođenje poslovanja ureda, nabave i sl.

Uvjeti

- studij Ekonomija ili Pravno
- poznavanje najmanje jednog stranog jezika (engleski, njemački ili talijanski)
- spremnost za interdisciplinaran rad
- minimalno 2 godine iskustva rada u području financija i administracije
- izvrsno poznavanje engleskog jezika te korištenje u usmenom i pisanom obliku
- izvrsno izražavanje na hrvatskom jeziku
- prednost vozačka dozvola B kategorije
- odlično vladanje programskim paketom MS Office (Word, Excel)
- sposobnost obavljanja zadataka u vremenski ograničenim okvirima

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, MBA, Magisterij

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (izvrsno), Hrvatski (izvrsno), Njemački (napredno), Talijanski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- nudimo zanimljivu plaću s sigurnim radnim mjestom
- ostalo po dogovoru
- mogućnost preuzimanja menadžerske pozicije
- mogućnost volontiranja ili studentskog ugovora kao pomoćnik isto moguće

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Studentski ugovor, Volontiranje

Plaća:

Od 10000 kn

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Pravo iznosi 997,22 EUR (7.513,56 kuna).