Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik za održavanje strojeva (m/ž)

Schopfheim, Njemačka

Rok prijave:

  • Kontech

Kontech GmbH je poduzeće osnovano 1997 godine. Bavimo se strojarstvom, elektrotehnikom, industrijskim postrojenjima, razvojem softvera i razvojem hardvera. Danas imamo preko 100 suradnika i tako predstavljamo jednu od najjačih poduzeća ove vrste u Južnoj Njemačkoj.

Opis posla

Vaša odgovornost biti će održavanje, razvoj i sastavljanje strojeva i postrojenja sa vašim radnim timom.

Vaš zadatak se sastoji od postavljanja komponenti sve do završnih radova na strojevima kako bi isti bili spremni za rad.

Odgovorni ste ispuniti zadane vremenske rokove i poštivati zadane troškovnike izgradnje tako da je poslovni plan ispunjen sa ekonomskog aspekta.

Uvjeti

Tražimo isključivo inženjere strojarstva, elektrotehničare i slične djelatnosti koje imaju povezanost sa izgradnjom i prilagođavanjem strojeva.

Nužan uvjet je dobro poznavanje njemačkog jezika, radno iskustvo u sličnim poslovima barem dvije godine i završeno fakultetsko obrazovanje iz navedenih područja rada.

Vašom prijavom na ovaj natječaj Vaš CV se obrađuje i procjenjuje se mogućnost pronalaženja posla koji najbolje odgovara radnom iskustvu i sposobnostima koje ste naveli.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, MBA, Magisterij, Doktorat

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Njemački (izvrsno), Engleski (prednost)

Vještine:

AutoCAD

Što nudimo

Zdravstveno osiguranje, mirovinsko osiguranje, božićnica, smještaj, plaćeni godišnji odmor sa bonusom i dodaci na plaću.

Pružamo vam poslovno okruženje najvišeg europskog standarda. Zanimljive i raznolike zadatke koji će poticati vaše sposobnosti i omogućavati vaš razvoj.

Puna potpora vašeg radnog tima koji će uvijek biti tu za vas i prijateljsko radno okruženje.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 3500 do 6500 eur

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).