Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik u restoranu brze prehrane (m/ž)

Zagreb, Zadar

Rok prijave:

  • Amrest Adria d.o.o.

Amrest Adria d.o.o. podružnica je AmRest holdings SE, najvećeg nezavisnog operatera restorana u središnjoj i istočnoj Europi. Svoju poslovnu djelatnost također obavljamo u Zapadnoj Europi, Rusiji i Kini. Od 1993. gradimo portfolio sa poznatim brendovima poput KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks. Također posjedujemo i vlastiti brend pod imenom La Tagliatella.

Naš jedinstveni moto “Bring Fun to Life” potiče nas odgovornom obavljanju zadataka i sve što radimo, radimo sa velikom strašću. Isto tako, osigurava nam dobru atmosferu na poslu te mogućnost razvoja u ugodnom i sigurnom okruženju.

Kroz našu "WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!" kulturu, više od 30.000 zaposlenih svakodnevno isporučuje jedinstven okus i izvanrednu uslugu po pristupačnim cijenama svaki dan.

Naša kultura i moto doveli su nas do mjesta gdje smo sada, a sigurni smo da će nas voditi i dalje.

Opis posla:

Naši članovi tima rade kao dio tima koji pruža izvrsnu uslugu i kvalitetnu hranu u čistoj, prijateljskoj i zabavnoj atmosferi. Kao član tima u restoranu, nude se pozicije:

  • rada u kuhinji (obrada i priprema jela od svježe namirnice do gotovog proizvoda)
  • rada u pripremi sendviča, salata i priloga
  • rada na blagajni i posluživanju gostiju (pružiti ljubaznu i u potpunosti kvalitetnu uslugu)

Uvjeti:

  • spremnost na razvoj, usavršavanje
  • spremnost za rad sa ljudima
  • spremnost na fleksibilno radno vrijeme u smjenama
  • timski igrač
  • pouzdanost i odgovornost

Što nudimo:

  • 2 slobodna dana u tjednu
  • fleksibilno radno vrijeme
  • prijateljsku i dinamičnu atmosferu
  • adekvatan praktični i online trening
  • mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja
  • redovna primanja
  • bonus za ispunjavanje zadanih ciljeva
  • pozitivno okruženje i individualne radionice za profesionalni razvoj

Želite se pridružiti našem rastućem timu? "Sve je moguće!"
Prihvatite izazov i pošaljite nam svoju prijavu putem linka do 16.01.2019.

"BE YOUR BEST SELF, MAKE A DIFFERENCE, HAVE FUN!"

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).