Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Brand Manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ROX d.o.o.

Firma ROX d.o.o. bavi se veleprodajom i distribucijom robe široke potrošnje, a od 2017 s velikim fokusom se širi na beauty kategoriju.

Sve informacije na www.rox.hr

Opis posla

Traži se Brand Manager (m/ž) - Herbacin kozmetika.

Opis posla:
- analiza novih proizvoda i istraživanje tržišta
- komunikacija i korespondencija s partnerima na Engleskom jeziku
- izrada narudžbi i ponuda
- unošenje podataka i artikala u informatički sustav
- priprema deklaracija i dokumenata za prodaju
- implementacija strategije razvoja brenda
- praćenje rezultata prodaje, stanja zaliha te njihova analiza
- održavanje kvalitetnih odnosa s kupcima i obilazak poslovnica
- merchandising i edukacija prodajnog tima
- pripremanje mjesečnih, kvartalnih i godišnjih izvještaja

Uvjeti

Traži se osoba koja posjeduje:
- istraživački duh
- izrazite komunikacijske vještine
- marljivost
- ambicioznost
- sklonost timskom radu
- prednost slično iskustvo, ali nije uvjet

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke, Magisterij

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u dinamičnom timu
- računalna podrška (službeni mobitel, laptop)
- dodatno usavršavanje
- mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).