Pošalji prijatelju

Radnik na održavanju hortikulture i mini ZOO-a (m/ž)

Omišalj

Rok prijave:

  • Hadria d.o.o.
  • Adresa: Trg Loža 1, 53291 Novalja

Tvrtka Hadria d.o.o. registrirana je u Gradu Novalji, na otoku Pagu. Predmet poslovanja tvrtke su djelatnosti vezane uz turizam. HADRIA d.o.o. poslovanje obavlja kroz hotel Loža i kamp Straško u Novalji, te kamp Omišalj na Krku, koji su otvoreni od travnja do listopada svake godine.

Unutar navedenih organizacijskih jedinica, obavlja se i niz pratećih djelatnosti (trgovina, mjenjački poslovi, restorani), a unutar tvrtke postoji niz službi i u funkciji su osnovne djelatnosti (hortikultura, skladište, domaćinstvo, tehnička služba, praona, služba održavanja, informatika itd).

Tvrtka zapošljava oko 60 stalnih radnika te tijekom sezone preko 150 sezonskih radnika, a nudimo mogućnost statusa stalnog sezonskog radnika, kao i mogućnost ugovora tijekom cijele godine, za određene vrste poslova.

Tražimo izvršitelja za rad u Kapmu Omišalj na Krku.

Radnik na održavanju hortikulture i mini ZOO-a (m/ž) - link za prijavu

Opis posla:

  • uređenje hortikulture, briga oko životinja u mini ZOO-u u Kampu

Uvjeti:

  • znanje upravljanja traktorom i kosilicom
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, ali nije uvjet

Što nudimo:

  • sezonski rad u dinamičnom okruženju i velikom timu
  • mogućnost radnog odnosa na neodređeno vrijeme
  • stimulativni dio plaće za izvrsnost
  • smještaj u kampu u mobilnim kućicama ili sobama (maksimalno dvije osobe u jednoj smještajnoj jedinici)
  • dva topla obroka na dan
  • osmosatno radno vrijeme u dvije smjene

Zaposlenici tvrtke su osobe sklone dinamičnom radu u timu, uvijek spremni na nove izazove, kao i na daljnja usavršavanja.

Ukoliko ispunjavate navedene uvjete i želite postati dio našeg uspješnog tima, pošaljite svoju prijavu i životopis do 22.08.2019. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 4.634,16 kuna.