Pošalji prijatelju

Rukovatelj motornom pilom - šumski sjekač (m/ž)

cijela Hrvatska

Rok prijave:

  • SANAC društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo, trgovinu i usluge
  • Adresa: Dugoselska 1D, Rugvica
  • Web: http://www.sanac.hr

Sanac d.o.o. je moderna organizacija koja pruža usluge izgradnje, održavanja i savjetovanja u području graditeljstva i šumarstva, a posebno u slijedećim područjima:
- dalekovodi od 0,4 do 400 kV
- transformatorske stanica svih tipova i naponskih nivoa do 400 kV
- zračnih, podzemnih i podvodnih kabela do 110 kV
- izgradnja i održavanje prometnica, a posebice šumskih, protupožarnih i nerazvrstanih
- izrada i održavanje prosjeka na različitim koridorima (dalekovodi, plinovodi, naftovodi, željezničke pruge)
- krčenje zapuštenih površina te priprema za poljoprivredu

Sanac d.o.o. pruža svoje usluge i izvodi radove uvijek pazeći na zaštitu okoliša i druge ekološke zahtjeve. Pritom se posebna pozornost posvećuje zaštiti na radu, zaštiti od požara, kemijskih i drugih opasnosti na radu.

U više od 20 godina svog postojanja Sanac d.o.o. je izrastao u srednje veliku tvrtku čija je kvaliteta prepoznata kako u Republici Hrvatskoj, tako i u susjednim zemljama. Sanac d.o.o. stalno ulaže u obrazovanje i usavršavanje radnika. Pored toga, zaštita zdravlja zaposlenika, posebno na zahtjevnim projektima, jedan je od glavnih prioriteta tvrtke.

Kao društveno odgovorna tvrtka, Sanac d.o.o. posebnu pažnju posvećuje i zaštiti prirode kroz uspostavljen i primijenjen sustav upravljanja okolišem te djeluje u skladu s načelima održivog razvoja. Također, kao odgovoran član zajednice u kojoj posluje, Sanac d.o.o. podržava razne humanitarne udruge, sportska društva, kulturno-umjetnička društva i nastavne ustanove redovitim izdvajanjem sredstava u vidu donacija i sponzorstava.

Opis posla

- upravlja i rukuje šumarskim strojem ili alatom
- brine se za tehničko stanje sredstava, opreme i uređaje, te urednosti i sigurnosti
- ostali poslovi koje odredi samostalni inženjer ili viši samostalni radnik sukladno potrebama organizacije rada

Tražimo 5 izvršitelja (m/ž).

Uvjeti

- 6 mjeseci radnog iskustva

Stručna sprema:

NKV, KV

Potrebne godine iskustva:

0-1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 4.634,16 kuna.