Pošalji prijatelju

Komercijalni predstavnik (m/ž)

cijela Hrvatska

Rok prijave:

Cerera agro je generalni distributer Poljoprivrednog Instituta Novi Sad i distributer Elixir Zorka mineralnih gnojiva. Tvrtka je mlada i vrlo snažno raste unazad par godina, a vizija uprave je stvaranje ugodnog i dugoročnog radnog okruženja za svoje djelatnike.

Opis posla

Cerera agro je ekskluzivni distributer Poljoprivrednog Instituta Novi Sad te zbog povećanja obima posla i velike potražnje sa teritorija cjelokupne Hrvatske otvorili smo pozicije za stručne suradnike iz navedenih županija.

Odgovornosti:
- prodaja sjemenskog asortimana Poljoprivrednog Instituta Novi Sad - NS sjeme i Elixir Zorka asortimana
- održavanje kontakata sa postojećim kupcima i širenje prodajne mreže po cijeloj hrvatskoj
- provođenje prodajne politike tvrtke prema dogovorenim pravilima i načelima
- kontrola naplate prema dogovorenim uvjetima
- koordinacija sa službom nabave i logistike
- kreiranje ponuda za kupce
- tehnička podrška i savjetovanje kupaca
- izvještavanje nadređenih

Uvjeti

- minimalno SSS, poželjno VŠS/VSS Poljoprivrednog usmjerenja - diplomirani agronom prednost
- minimalno 2 godine radnog iskustva na sličnoj poziciji isključivo u tvrtkama iz poljoprivrednog biznisa
- ozbiljno poznavanje tržišta, trendova i kupaca
- poznavanje rada na računalu (MS Office, Internet)
- obavezna važeća vozačka dozvola B kategorije

Očekujemo kandidate agronomske struke sa obveznim radnim iskustvom na istim i sličnim poslovima u segmentu poljoprivrede sa dobrim poznavanjem tržišta te je potrebna energija i želja za daljnjim usavršavanjem.

Ako želite postati dio uspješnog tima i raditi u dinamičnom i ugodnom radnom okruženju pošaljite nam svoj životopis i motivacijsko pismo najkasnije do 14. studenog 2019.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- provizija na realizaciju
- godišnji bonus
- službeni automobil, laptop, mobitel
- izvrsne uvjete rada
- stimulativna primanja, samostalnost i slobodu organizacije svog radnog vremena

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 5000 do 12000 kn

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.