Pošalji prijatelju

Voditelj hortikulture (m/ž)

Brtonigla

Rok prijave:

  • AQUAPARK ISTRALANDIA društvo s ograničenom odgovornošću za sport i razonodu
  • Adresa: Ronki1, 52474 Brtonigla
  • Web: http://www.istralandia.com

Aquapark istralandia prvi je hrvatski vodeni park prepoznat već kao nova dimenzija zabave, razonode i rekreacije.

Da Aquapark postaje kultni istarski centar zabave i razonode govore i nagrade koje je uspjela osvojiti od samog početka poslovanja, a jedna od značajnijih svakako je nagrada TripAdvisor-a za drugi najbolji aquapark u Europi.

Opis posla

- organizira, nadzire i koordinira rad vrtlara
- izrađuje plan pripreme sezone
- vodi evidenciju rada
- brine o održavanju strojeva

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

- mogućnost napredovanja
- dodatno usavršavanje
- službeni automobil
- službeni telefon

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 4.634,16 kuna.