Pošalji prijatelju

Radnik na farmi (m/ž)

Rugvica

Rok prijave:

  • PA-VITA d.o.o. za proizvodnju i promet poljoprivrednim proizvodima
  • Adresa: Kašinska 64, 10360 Sesvete

Pa-vita d.o.o. je tvrtka koja ima farmu muznih krava te se bavi proizvodnjom kravljeg mlijeka i ratarskih kultura.

Opis posla

Strojna mužnja krava, hranjenje teladi i rad u štali. Po dogovoru šaljem dodatne informacije glede radnog mjesta.

Radi se u dvije smjene - ujutro od 06:00 do 13:00 sati i popodne od 14:00 do 21:00 sat.

Radno mjesto je Rugvica (kod izlaza sa autoceste Dugo Selo-Rugvica), 3km od IKEE (Ivanja Reka).

Uvjeti

Volja za rad, spremnost na učenje posla i timski rad.

Stručna sprema:

NKV, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- primamo radnika na neodređeno vrijeme
- prijava odmah
- redovita i dobra plaća koja se isplaćuje prvi tjedan u mjesecu + uskrsnica, regres i božićnica
- godišnji odmor
- ugodna radna atmosfera
- obavezno slobodan dan u tjednu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 4.634,16 kuna.