Pošalji prijatelju

Specijalist za hranidbu životinja i opremanje farmi (m/ž)

Kneževo, Osijek

Rok prijave:

Tvrtka Bio Pharm Vet Digital osnovana je s vizijom uvođenja prirodnih dodataka za hranidbu u stočarstvu na hrvatskom i regionalnom tržištu. Već dugi niz godina sudjeluje u uspjehu svih vodećih hrvatskih tvrtki u segmentu stočarstva i proizvodnje stočne hrane kao relevantan partner koji nudi cjelovita rješenja za stočarsku proizvodnju i proizvodnju bioplina.

Opis posla

Traži se specijalist za hranidbu životinja i opremanje farmi (m/ž) koji će biti zadužen za:
- savjetovanje partnera u području hranidbe životinja
- izradu ponuda postojećim i novim klijentima
- ugovaranje i koordinaciju stručnih pokusa te obradu rezultata tih pokusa
- tehničku podršku u korištenju proizvoda
- suradnju s timom te proaktivnost u pronalasku novih klijenata i povećanju trenutnog tržišnog udjela
- izradu popratne prodajne dokumentacije.

Uvjeti

- VSS veterinar ili inženjer agronomije
- poznavanje prehrambenih uvjeta uzgoja, rasta i razvoja svih domaćih životinja
- organiziranost, temeljitost, snalažljivost i samostalnost u radu
- usmjerenost na ciljeve i traženje rješenja
- komunikativnost i profesionalnost u radu
- iskustvo u hranidbi životinja je poželjno
- engleski jezik
- vozačka dozvola B kat

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u renomiranoj, pozicioniranoj i stabilnoj tvrtki
- stabilna i stimulativna primanja u skladu s odgovornošću i radnim zadacima
- daljnja stručna usavršavanja i osiguran trening za ciljane proizvode
- službeni automobil, laptop i mobitel
- poticajno i ugodno radno okruženje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 4.634,16 kuna.