Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Član kabinske posade zrakoplova (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • FlyAir41 Airways

Opis posla

Fly Air41 Airways d.o.o. zapošljava članove kabinskog osoblja.

Posao člana kabinske posade zrakoplova odvija se prije polijetanja, za vrijeme leta i nakon slijetanja. Dužnosti člana kabinske posade su osiguravanje ugodnog leta zrakoplovom i briga za putnike, pružanje informacija o letu te poštivanje sigurnosnih procedura.

Uvjeti

- navršenih 18 godina života
- završena srednja škola
- obavezno znanje engleskog jezika i poželjno znanje njemačkog jezika
- zdravstvena sposobnost za posao kabinskog osoblja
- dobre plivačke vještine
- visoka razvijenost komunikacijskih vještina te odgovornost u radu
- snalažljivost i sposobnost rada u stresnim situacijama
- izostanak vidljivih tetovaža i piercinga
- spremnost izbivanja na duže vrijeme iz mjesta prebivališta
- obavezno posjedovanje mobilnog broja i pristupa e-pošti
- poznavanje rada na računalu

Potrebni dokumenti za priložiti:
- molba
- životopis
- uvjerenje o nekažnjavanju
- potvrda o stručnoj spremi

Primamo i otvorene molbe za sve druge stručnjake u zrakoplovstvu.

Na natječaj se mogu javiti svi kandidati koji ispunjavaju uvjete bez obzira na radno iskustvo.

Prijave slati isključivo putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema

Jezici:

Engleski (izvrsno), Njemački (prednost)

Vještine:

Word, Outlook, Internet

Što nudimo

Nudimo mogućnost stalnog zaposlenja.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).