Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Službenik u financijama (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • International Medical Corps

International Medical Corps je globalna, neprofitna, humanitarna organizacija posvećena spašavanju života i pružanju hitne medicinske pomoći područjima pogođenim prirodnim katastrofama, ratom i bolestima.

Opis posla

Knjiženje projektnih troškova i implementacija financijsko-računovodstvenih i administrativnih procedura:
- financijsko računovodstvo: pregledavanje troškovnih izvještaja s terena, knjiženje troškova u sistem, provjera da su troškovi u skladu s MRS i donorskim regulacijama
- financijske analize i izvještaji: konsolidiranje izvještaja za management, analiza troškova i ostale financijske analize
- budžetiranje: asistiranje kolegama u odjelu financija u uredu i na terenu pri pripremi budžeta i njegovih modifikacija
- financijski menadžment projekata: pregledavanje projektne dokumentacije, praćenje troškova i uplata, pregledavanje financijskih izvještaja s terena

Uvjeti

- ekonomski fakultet (bacc., mag., dipl. oec., mr.)
- obično 3+ godina relevantnog računovodstvenog/financijskog iskustva
- ekvivalentna kombinacija relevantnog obrazovanja i iskustva može se zamijeniti prema potrebi
- poželjno napredno poznavanje Excela
- tečno znanje engleskog jezika uz dokazanu sposobnost dobrog izražavanja usmeno i pismeno
- sposobnost prikupljanja, analiziranja i evaluacije činjenica, definiranja problema, izvođenja valjanih zaključaka
- sposobnost uspostavljanja i održavanja učinkovitih radnih odnosa s drugim osobljem te jasne i učinkovite komunikacije, usmeno i pismeno
- sposobnost rješavanja osjetljivih pitanja na povjerljivoj osnovi
- spremnost na putovanja i rad u inozemstvu (30% vremena godišnje)

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Što nudimo

- profesionalno i dinamično okruženje

Radno vrijeme:
- pon, uto, sri, pet 09:00h – 17:00h, čet 12:00h – 20:00h

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).