Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Agent u korisničkom centru (m/ž)

Zadar, Rijeka, Split

Rok prijave:

  • eKupi d.o.o.

Vodeća smo regionalna Internet trgovina sa širinom i kvalitetom ponude koja će zadovoljiti svakoga te uslugom koja pruža vrhunsko iskustvo kupnje i sigurnosti našim kupcima. Naša je misija pružiti jednostavno i sigurno rješenje za online kupnju uz vrhunsku razinu usluge s fokusom na zadovoljstvu korisnika.

eKupi konstantno radi na unapređenju poslovanja i zato tražimo tebe da našim kupcima diljem Hrvatske budeš na dohvat ruke i osiguraš najbolje iskustvo kupovine na eKupi.

[Zadar/Rijeka/Split]

Mjesto rada: Zadar, Rijeka i Split

Tvoja zaduženja će uključivati:

  • Izdavanje manjih paketa kupcima
  • Vođenje evidencije zaprimljenih i izdanih paketa
  • Zaprimanje povrata i reklamacija kupaca
  • Preuzimanje ulaznih telefonski poziva prema korisničkoj podršci
  • Pružanje točnih, profesionalnih i pravovremenih informacija i rješenja kupcima
  • Rješavanje korisničkih poteškoća
  • Prijenos povratne informacije od strane kupaca drugim odjelima, s ciljem poboljšanja usluge
  • Briga o urednosti pick-up centra

Što očekujemo?

  • SSS
  • Usmjerenost na zadovoljstvo kupaca
  • Strpljivost i pozitivan prijateljski stav te sposobnost nošenja sa zahtjevima kupaca
  • Izvrsno poznavanje rada na računalu
  • Sposobnost prilagođavanja novim situacijama i rada u dinamičnom okruženju
  • Savjesnost u pristupu poslu
  • Samostalnost i proaktivnost u poslu, kao i timski duh
  • Iskustvo rada u podršci kupcima ili u direktnom odnosu s kupcima/klijentima je prednost, ali ne i uvjet

Što nudimo?

  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme
  • Rad u poticajnom i ugodnom okruženju
  • Interne prijenose znanja te pristup online platformi za edukacije
  • Mogućnost korištenja Multisport kartice
  • Popuste za zaposlenike

Zaposlenici su ključ našeg uspjeha, stoga posvećujemo veliku pažnju njihovom rastu i razvoju. Ukoliko želiš postati dio eKupi tima, nudimo ti priliku!

Prijavi se putem linka za prijavu! :)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).