Pošalji prijatelju

Građevinski inženjer (m/ž)

Krapinsko-zagorska županija

Rok prijave:

  • NGH GRUPA društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo i usluge
  • Adresa: Golubovečka 85, 49240 Donja Stubica
  • Web: https://ngh.hr/

Dugogodišnja tradicija i veliki projekti iza nas potvrđuju naš cilj – biti vrhunski i pouzdani graditelj.

Opis posla

- izrada, kontrola i praćenje terminskih i financijskih planova
- provođenje ugovorne, tehničke i projektne dokumentacije
- komunikacija sa Naručiteljem i Nadzorom
- poznavanje FIDIC ugovora
- ispravljanje mogućih nedostataka u projektnoj i ugovornoj dokumentaciji
- priprema dokumentacije za tehnički pregled
- sudjelovanje u izradi projektne dokumentacije

Uvjeti

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Magisterij

Potrebne godine iskustva:

1-3

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).