Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tehnički voditelj charter baze (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • EUROMARINE d.o.o. turistička agencija, trgovina i usluge

Opis posla

Traži se tehnički voditelj charter baze (m/ž) u Splitu.

Zadužen za organizaciju posla oko održavanja/servisiranja plovila, rukovođenje zaposlenicima, kontakt s vlasnicima plovila, opremanje plovila, isporuka i primopredaja novih i rabljenih plovila klijentima.

Uvjeti

- potrebno iskustvo u nautici i dozvola voditelj brodice B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- službeni mobitel
- dodatna edukacija

Tražimo zaposlenika na cijelu godinu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).