Pošalji prijatelju

Fotograf (m/ž)

Pula

Rok prijave:

Turistička agencija u Puli sa 180+ jedinica u ponudi (ville s bazenima i apartmani).

Mlad i proaktivan tim. Cijenimo pozitivne ljude koji preuzimaju odgovornost.

Uvažavanje, tolerancija i multikulturalnost su naši osnovni principi.

Opis posla

Otvor blende, ISO, brzina zatvarača i osvjetljenje za Vas nisu strane riječi?

Imate li smisao za kompoziciju, postavljanje scene i volite kreativno raditi na savršenoj fotografiji?

You know the difference between an f-stop, and a bus stop.

No excuses rad na terenu, vikendima, u večernjim ili jutarnjim satima Vam ne predstavlja nikakav problem?

Onda tražimo tebe!

Opis posla:
- slikanje real estate luksuznih villa/apartmana
- upravljanje i snimanje dronom (licenca ili polaganje licence obavezno)
- raznoliki radni zadaci i motivi, npr. kuće, apartmani, znamenitosti, eventi, koncerti, sajmovi i sl.
- obrada, priprema i arhiviranje materijala na cloud po zadanim protokolima, u različite formate
- izrada grafičkih elemenata, bannera i kolaža u Photoshopu
- administrativni poslovi u različitim turističkim aplikacijama i sistemima

Uvjeti

- fleksibilnost za terenske obaveze, jer ovisimo o vremenskim uvjetima, o dostupnosti i spremnosti objekata za slikanje, o terminima evenata itd.
- short notice izlasci na teren (npr. smještajne jediniceimaju goste veći dio vremena ili je nebo naoblačeno, pa je teško dobiti termin za slikanje)
- iskustvo fotografiranja interijera (Window Pull i HDR)
- iskustvo fotografiranja eksterijera nekretnina
- iskustvo fotografiranja krajolika, ulica i znamenitosti
- iskusno rukovanje rasvjetom
- rutinski procesi u batch obradi RAW formata s Adobe Photoshop, Lightroom, Capture One
- praktično poznavanje rada u programima Adobe paketa
- poštivanje zadanih agencijskih protokola i normativa oko isporuke slike
- apsolutna pouzdanost i pažljivo rukovanje opremom
- stanovanje u južnoj Istri (zbog prirode posla, dolasci “svako toliko” iz Rijeke ili Zagreba nisu opcija)
- vozačka dozvola B kategorije

Bonus je ako znaš:
- video montaža (DaVinci) i priprema za TikTok, YouTube itd., titlovanje, dodavanje grafike
- audio obrada, voice over montaža
- raditi na Analyticsu, Adsima, Canvi i drugim platformama