Pošalji prijatelju

Voditelj automat kluba (m/ž)

Matulji

Rok prijave:

A MAT d.o.o. je tvrtka koja se bavi priređivanjem igara na sreću u automat klubovima. Naši automat klubovi posluju pod brendom Kajot Intacto, a prisutni smo u tri hrvatska grada - u Rijeci (Viškovo i Školjić), Labinu i Biogradu na Moru. Fotografije naših automat klubova možete pogledati na našoj web stranici.

Opis posla

- vođenje i kontrola poslovanja automat kluba
- vođenje evidencija u skladu sa propisanim procedurama
- obavljanje blagajničkih poslova automat kluba
- vođenje ljudskih resursa
- provedba i predlaganje marketinških aktivnosti

Uvjeti

- prednost iskustvo vođenja automat kluba
- spremnost na timski rad
- komunikativnost i ljubaznost u ophođenju s gostima
- osnovno poznavanje rada na računalu
- pouzdanost
- prednost poznavanje osnova marketinga

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

- stalni radno odnos uz probni rad od 6 mjeseci
- stimulativna primanja i nagrade
- fleksibilno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).