Pošalji prijatelju

Tehničar na objektu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Atalian Global Services Croatia d.o.o.

Atalian Global Services Croatia d.o.o. dio je grupacije koja posluje u 19 zemalja u svijetu sa 20 000 klijenata, 67 000 zaposlenih i godišnjim prometom od 2 milijarde €.

Posjedujemo 30 godišnje iskustvo na području komercijalnog, tehničkog i infrastrukturnog upravljanja nekretninama te pruža integralna rješenja facility managementa i cjelovitog upravljanja nekretninama, u skladu s potrebama poslovanja uspješnih poduzeća i zahtjevima modernog dinamičnog tržišta. U Hrvatskoj poslujemo već 30 godina sa 1700 zaposlenih, 300 klijenata i na preko 700 lokacija.

Opis posla

Za pružanje usluga integriranog Facility managementa, tražimo odgovorne osobe za klijenta koja će svojim znanjem, energijom i iskustvom raditi na poziciji tehničar na objektu te zajedno sa svojim timom sudjelovati u radu centra prema standardima i pravilima struke te uloge dobrog i brižnog gospodara objekta.

Opis posla:
- samostalno i cjelovito izvođenje redovitih poslova održavanja
- izvođenje dodatnih poslova održavanja prema posebnim zahtjevima ili dodatno ugovorenim poslovima
- kontrola i vođenje administracije izvršenih redovitih i izvanrednih poslova održavanja, pregled i kontrola nad kvalitetom izvršenih usluga podizvođača
- održavanje objekta, redoviti obilasci i kontrola objekata, nadzor rada sustava i postrojenja
- pregled i servis klima uređaja, sitni popravci i održavanje sustava hlađenja, grijanja, ventilacije, elektroinstalacija i ostalih sustava zgrade
- praćenje i kontrola aktivnosti kroz CAFM
- potrebno osnovno poznavanje elektrotehnike (razvodne ploče, osigurači, FID sklopke, rasvjetna tehnika...)

Uvjeti

- SSS/KV - tehničkog usmjerenja
- minimalno 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
- komunikativnost i odgovornost prema poslu
- korištenje MS Office paketa
- poznavanje engleskog jezika - prednost

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- ugovor na neodređeno na pola radnog vremena uz probni rok od 6 mjeseci
- mogućnost napredovanja i dodatnog razvoja karijere
- dodatno stručno usavršavanje i edukacija

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).