Pošalji prijatelju

Majstor izolater (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • HIDROIZOLACIJA LUKIĆ d.o.o.
  • Adresa: Fruškogorska 20, 10360 Sesvete

Opis posla

Samostalno izvođenje izolaterskih radova.

Uvjeti

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 91 987 3338

Što nudimo

- majstor dobije sav potreban alat, kombi na korištenje te mobitel za svakodnevnu komunikaciju
- božićnica, uskrsnica

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1800 do 2000 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).