Pošalji prijatelju

Fizioterapeut (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

Opis posla

Tražimo osobu za rad u specijaliziranoj prodavaonici za medicinske pripravke i ortopedska pomagala Inko Centar d.o.o. u Zadru.

Glavni poslovi:
- rad s kupcima na recepturi (prodaja pomagala, medicinskih pripravaka itd.)
- izdavanje pomagala preko potvrda HZZO
- mjerenje, proba i edukacija korisnika o ortopedskim pomagalima
- uzimanje mjera za individualno izrađena pomagala (npr. cipele, kompresivna odjeća itd.)
- dizajn uložaka za cipele po mjeri uz pomoć računalnog 3D softvera (PodoCAD)

Uvjeti

Prednost dajemo fizioterapeutima, no ukoliko imate osnovno znanje o anatomiji i fiziologiji te smatrate da biste mogli obavljati navedene poslove, pošaljite nam prijavu.

Važna nam je informatička pismenost, snalažljivost i spremnost za učenje. Prethodno iskustvo na ovakvom tipu posla nije nam presudno.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet, 3D Graphics, CAD

Što nudimo

Radno vrijeme u jutarnjoj smjeni od ponedjeljka do petka, jedan tjedan mjesečno rad popodne uz jednu radnu subotu na mjesec.

Otvoreni smo za nove ideje i inovacije, a redovan rad i trud nagrađujemo kroz trajna povećanja plaće. Početna plača je između 1100 i 1200 eura. Plaću isplaćujemo redovno prvi radni dan u mjesecu.

Nudimo mogućnost dodatnih edukacija i stručnog usavršavanja kroz plaćene tečajeve, radionice i sl.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1100 eur

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).