Inženjer elektrotehnike / elektroinstalater / voditelj gradilišta - poslovođa (m/ž)

Prelog

Rok prijave:

  • D.G. COMMERCE d.o.o. za graditeljstvo, završne obrtničke radove i usluge
  • Adresa: Industrijska zona bb, 40323 Prelog
  • Web: http://www.dg-commerce.hr

Renomirana tvrtka D.G. Commerce d.o.o. iz Preloga koja se bavi elektroinstalacijama zbog povećanja obujma poslova traži više stručnih, odgovornih i pouzdanih osoba.

Opis posla

- rad na području Hrvatske
- vođenje gradnje i praćenje realizacije projekta
- organizacija, koordinacija i nadziranje gradilišta
- organizacija i kontrola izvedbe radova u pogledu rokova, kvalitete i troškova
- vođenje projektne dokumentacije, vođenje građevinskog dnevnika/knjige
- izrada troškovnika i kalkulacija izvođenja radova
- pripremanje tehničke dokumentacije za tehnički pregled

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS - elektro usmjerenja
- minimalno 1-2 godine iskustva
- vozačka dozvola B kategorije
- visok nivo odgovornosti te stroga poslovna etika
- komunikativnost, organiziranost te sposobnost definiranja prioriteta
- sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

- rad u dinamičnom, poticajnom, otvorenom i kreativnom radnom okruženju
- profesionalno usavršavanje i napredovanje
- ugovor na neodređeno vrijeme
- službeno vozilo za putovanje od kuće do radnog mjesta
- službeni mobitel i laptop
- redovna i stimulativna primanja
- visoka usmjerenost na sigurnost na radu
- vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).