Pošalji prijatelju

Prodavač u trgovini organskim proizvodima (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Garden d.o.o. je tvrtka koja se bavi maloprodajom i veleprodajom organskih (ekoloških) proizvoda (hranom, kozmetikom i ostalim proizvodima za kućanstvo). Zastupamo i distribuiramo renomirane svjetske proizvođače organskih proizvoda, poput ECOR-a, Sonnentora, Andechser Natura. Razvojem Garden robne marke prisutni smo i opskrbljujemo dućane organskih proizvoda i trgovačke lance diljem Hrvatske.

Opis posla

Tražimo djelatnike (m/ž) za rad u Garden trgovinama.

Posao obuhvaća:
- brigu o asortimanu (popunjenost polica, rokovi...)
- brigu o izgledu trgovine (urednost, čistoća...)
- zaprimanje robe
- slaganje robe, označavanje cijenama
- susretljivost, savjetovanje i pomoć kupcima
- rad na blagajni

Uvjeti

- uz završenu srednju školu, poželjno je iskustvo na istom ili sličnom poslu (trgovina organskim proizvodima, mješovitom robom ili rad u trgovini druge vrste)
- tražimo osobe koje žele stalan i dinamičan posao u ugodnom okruženju
- posao zahtijeva komunikaciju, timski rad, želju za edukacijom i predanost poslu

Od potencijalnih zaposlenika očekujemo:
- iskustvo u trgovini
- razvijene komunikacijske vještine
- odgovornost
- fleksibilnost
- predanost poslu
- želju za timskim radom
- sposobnost brzog učenja
- poznavanje rada na računalu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- edukacija
- stalan posao

Životopis slati isključivo putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1100 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).