Pošalji prijatelju

Vodoinstalater (m/ž)

Split i okolica

Rok prijave:

  • KORITO društvo sa ograničenom odgovornošću za trgovinu i gradnju
  • Osoba za kontakt: Bruno Raič

Tvrtka Korito d.o.o. dugi niz godina se bavi prvenstveno izvođenjem vodovodnih i kanalizacijskih radova, ali i ostalih građevinskih radova na svim vrstama objekata.

Opis posla

Tvrtka Korito d.o.o. traži djelatnika za rad u Splitu i okolici, a po potrebi odlazak i na terenski rad.

Tražimo motivirane i odgovorne osobu na poziciji:

Vodoinstalater (m/ž).

Opis posla:
- izvođenje svih vrsta vodoinstalaterskih i kanalizacijskih radova
- pripremanje alata i materijala po radnim nalozima
- učinkovito i efikasno izvršavati radne zadatke sa predviđenim rokovima
- vršenje istovara, utovara, prijevoza i prijenosa materijala na gradilištu, povrat neutrošenog i demontiranog materijala u skladište
- rukovanje sa svim strojevima i alatima za koje je osposobljen za rad na siguran način
- upravljanje vozilom B kategorije te jednostavnim strojevima i uređajima
- po potrebi i manjih zahvata na zemljanim i ostalim građevinskim radovima

Uvjeti

- razina obrazovanja: KV/SSS
- vozački ispit: kategorija B
- radno iskustvo: 1 godina na istim ili sličnim poslovima

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 91 512 5985

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na neodređeno; upražnjeni poslovi
- rad na puno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).