Pošalji prijatelju

Frontend Developer (m/ž)

Split, rad od kuće

Rok prijave:

  • HashSmith
  • Adresa: Josipa Jurja Strossmayera 341, 31000 Osijek

Tvrtka HashSmith se bavi dizajniranjem i proizvodnjom vertikalno integriranih rješenja za Bitcoin rudarenje. Sa sjedištem u Švicarskoj, HashSmith objedinjuje vrhunsku tehnološku stručnost sa strateškim položajem kako bi pružila najefikasnija i najnaprednija rješenja za rudarenje Bitcoina.

Naš glavni pogon nalazi se u Texasu, što nam omogućava pristup stabilnoj i jeftinoj električnoj energiji potrebnoj za napajanje naših rudarskih operacija. Također, imamo proizvodni pogon u Kini, gdje se naši čipovi i rudarski uređaji proizvode s najvišim standardima kvalitete i učinkovitosti.

Naš tim sastoji se od stručnjaka iz područja inženjeringa, informatike i financija koji neprestano rade na razvoju novih tehnoloških rješenja kako bi optimizirali proces rudarenja i povećali profitabilnost naših klijenata. HashSmith nije samo proizvođač opreme, već i partner koji pruža cjelovita rješenja, uključujući savjetovanje, instalaciju i održavanje opreme.

Opis posla

- razvoj dashboard softvera za Bitcoin mining farme
- razvoj UI sučelja za Bitcoin minere
- razvoj UI sučelja za interne alate
- održavanje postojećih softverskih rješenja

Uvjeti

Prednosti:
- poznavanje Protobuf i gRPC ili sličnih tehnologija
- prijašnje znanje o kripto valutama i kripto miningu

U potrazi smo za programerom koji bi bio samostalan u radu i određivanju svojih dnevnih i tjednih planova i tako upotpunio naš tim novom stručnošću.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Hrvatski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno), Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vještine:

JavaScript, Next.js, Preact, React, React Native, TypeScript

Što nudimo

- bruto 1 plaća od 3000 do 5000 EUR-a ovisno o iskustvu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Rad od kuće:

U potpunosti

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).