Pošalji prijatelju

Vozač teretnog vozila C kategorije (m/ž)

Kaštel Sućurac

Rok prijave:

REOMA GRUPA d.o.o. je tvrtka koja se bavi sakupljanjem, skladištenjem, obradom i izvozom neopasnog otpada. Osnovana 2012. godine. Tvrtka u razvoju koja trenutno zapošljava 80 djelatnika.

Opis posla

- prijevoz i skladištenje neopasnog otpada na skladištu
- briga o redovnom održavanju vozila
- briga o pratećoj dokumentaciji za otpad

Uvjeti

- KOD 95

Potrebne godine iskustva:

3

Što nudimo

- dobre uvjeti rada
- pozitivno radno okruženje
- dodatak na plaću za Božić i Uskrs
- plaća: 1320 eura + prijevoz

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

1320 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).